دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل شبکه لگراند مدل CAT6A SFTP با روکش LSZH

کابل شبکه لگراند Cat6A SFTP – سیم ها به صورت چهار زوج بهم تابیده – مجهز به شیلد و فویل برای کاهش نویز – رنگ پوشش زرد رنگ – متراژ کامل هر قرقره 500 متر – حداکثر سرعت انتقال 10000 مگابایت در ثانیه – حداکثر پهنای باند 500 مگاهرتز - دارای پوشش LSZH هالوژن فری

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کابل شبکه Cat6a SFTP لگراند

کابل شبکه لگراند مدل CAT6A SFTP یکی از بهترین و پر سرعت ترین کابل های لگراند می باشد که از تجهیزات برق و شبکه لگراند محسوب می شود و برای انتقال اطلاعات و داده های دیجیتالی در سیستم های Network استفاده می شود. این کابل که ساخت کشور فرانسه می باشد معمولا برای شبکه هایی که به سرعت بالا در انتقال اطلاعات و تصاویر ویدیویی با بالاترین کیفیت نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت و کیفیت انتقال داده در کابل های Cat6A لگراند به گونه ای است که با کابل های Cat7 تقریبا برابری می کند به همین جزو قدرتمندترین کابل های این شرکت قرار می گیرد.

کابل شبکه لگراند یکی از کابل هایی است که با بالاترین کیفیت تست فلوک ارائه شده است که در واقع این تست برای سنجش کیفیت و سرعت جا به جا شدن اطلاعات در بستر شبکه انجام می شود که کابل شبکه cat6a sftp از این تست با سربلندی بیرون آمده است بنابراین کیفیت و سرعت انتقال داده در این محصول امتحان شده است. کابل Cat6A لگراند با پوشش LSZH با نام Halogen Free هم شناخته می شود. این کابل در قرقره های 500 متری بسته بندی می شود و وزن هر قرقره به 25 کیلوگرم می رسد.

کابل شبکه لگراند مدل cat6a SFTP

در نام این محصول حروف SFTP دیده می شود که مخفف عبارت Shielded Foil Twisted Pair می باشد به معنی اینکه در ساختمان داخلی این کابل چهار زوج بهم تابیده قرار دارد که یک لایه فویل دور هر زوج پیچیده شده است و یک لایه شیلد دور چهار زوج را فراگرفته است بنابراین این کابل شبکه در برابر نویز خارجی مقاوم است و می تواند در محیط های بیرونی مورد استفاده قرار گیرد. روی این کابل پوشش LSZH قرار دارد که کاوری عاری از هالوژن است یعنی در ساخت این پوشش از فلور، کلر، برمید، ید و استاتین استفاده نشده است بنابراین این محصول در دسته مواد محیط زیستی است و فاقد مواد سربی مانند کادمیوم، کروم و جیوه می باشد در واقع وجود روکش LSZH باعث می شود در زمان سوختن دود سمی از خود تولید نکند و در واقع این کابل با محیط زیست سازگار است و هیچ ضرری به آن نمی رساند.

این کابل دارای چهار زوج بهم تابیده است که حداکثر سرعت انتقال آن 10000 مگابایت در ثانیه و حداکثر پهنای باند در این کابل شبکه 500 مگاهرتز می باشد. شما می توانید برای خرید کابل شبکه لگراند و اطلاع از قیمت کابل شبکه لگراند به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایی و از سایر تجهیزات برق و شبکه لگراند هم دیدن نمایید.

کشور سازندهفرانسه
برندلگراند
نوع محصولتجهیزات برق شبکه
کشور سازندهفرانسه
برندلگراند
نوع محصولتجهیزات برق شبکه