دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار - دارای رویه در رنگ های سفید، کرم، بژ، زغال سنگی، نقره ای و زرشکی - دارای قاب های متنوع در رنگ های بژ، زغال سنگی، نقره ای، سفید و زرشکی - دارای انواع قاب ماژولار M2 ،M3 ،M4 و M7

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10
5 سال گارانتی

کلید و پریز ایران الکتریک مدل Diamond ماژولار

یکی از المان هایی که در طراحی دکوراسیون منازل و محیط های مختلف اهمیت دارد توجه به کلید و پریزهای استفاده شده است که می توان با انتخاب کلید و پریز با طرح و کاربری مناسب علاوه بر ایجاد جلوه زیبا در محیط هماهنگی قابل توجهی را با عناصر دیگر فضا ایجاد کرد. در همین راستا شرکت ایران الکتریک انواع مختلفی از کلید و پریز را با طرح ها، مدل ها و رنگ های مختلف تولید کرده است که مشتریان می توانند متناسب با نیاز خود یکی از این مدل ها را انتخاب نمایند. کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار نیز همانند مدل سیستما تحولی در سیستم کلید و پریز ایجاد کرده است و این امکان را فراهم می آورد که شما بتوانید چند کلید یا چند پریز را به صورت یکپارچه در یک فریم قرار داده و دیگر به صورت جداگانه از چندین کلید پریز استفاده ننمایید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند یکی از مدل هایی است که به صورت ماژولار تولید شده است و در صنعت تجهیزات برقی تحولی را ایجاد کرده است زیرا امکان هر نوع پیکر بندی سفارش خاص را حتی در فضاهای محدود فراهم می سازد. ویژگی منحصر به فرد این مدل داشتن ساختار ماژولار است به این معنی که شما می توانید هریک از بخش های کلید و پریز مانند مکانیزم، فریم و بخش میانی را به صورت مجزا تهیه کنید و با طرح دلخواه  خود فریم های مختلف تک خانه، دو خانه، سه خانه، چهار خانه و هفت خانه بسازید. انواع کلید و پریز ایران الکتریک در مدل های مختلف همانند مدل دیاموند دارای تنوع بالای قاب و رویه است که شما می توانید متناسب با سایر المان های محیط یکی از این قاب ها یا رویه ها را انتخاب نمایید. این محصول دارای قاب در رنگ های سفید، بژ، زغال سنگی، نقره ای و زرشکی است و رویه این محصول نیز تنوع بالایی در رنگ های سفید، بژ، نقره ای، زغال سنگی و زرشکی دارد که دست شما را در انتخاب محصول باز می گذارد.

کلید و پریز ماؤولار دیاموند ایران الکتریک

کلید و پریز دیاموند ایران الکتریک با قاب ماژولار M2

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار M2 شامل انواع کلیدهای یک پل، دوپل، انواع پریز برق، برق ارت دار و غیره می باشد که در واقع این مدل دارای ابعادی برابر با اندازه معمول کلیدها و پریزهای موجود در بازار است. در این قاب شما می توانید از کلیدهای تک ماژول و یا یک کلید دو ماژول استفاده نمایید.      

کلید و پریز دیاموند ایران الکتریک با قاب ماژولار M3

در این محصول عرض قاب بیرونی یا فریم بیشتر از مدل M2 است و تنوع محصولات این مدل حاصل کنار هم قرار گرفتن کلید و پریز M1 و M2 در یک قاب یا فریم می باشد در واقع شما می توانید متناسب با محل مورد نظرتان ترکیب کلید و پریز، شاسی زنگ، کلید سه پل و غیره را در یک فریم با عرض بیشتر داشته باشید. در قاب دیاموند M3 شما می توانید به چند صورت کلید و پریزهای خود را کنار یکدیگر بچینید یا به صورت سه کلید تک ماژول، یک کلید تک ماژول + یک کلید دو ماژول و غیره   

کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار همچنین دارای ساختارهای M4 و M7 نیز می باشد که با استفاده از این مدل ها مشتریان می توانند مجموعه ای منسجم و یک پارچه از انواع کلیدها یا پریزها را در یک قاب کنار یکدیگر داشته باشند. به طور مثال در مدل M4 شما می توانید چهار کلید تک ماژول را کنار هم قرار دهید و یک مجموعه یکپارچه ایجاد نمایید و یا از ترکیب کلیدهای تک و چند ماژول مجموعه دلخواه خود را بسازید. یکی از کامل ترین قاب های ماژولار در کلید و پریز سیستما و همچنین دیاموند قاب ماژولار M7 است که دست شما را در انتخاب و چیدمان کلید و پریز دلخواهتان باز می گذارد مثلا شما می توانید از پریزهای مختلف یا کلیدهای مختلف در کنار یکدیگر استفاده نمایید و یک مجموعه یکپارچه بسازید.

یکی دیگر از ویژگی های کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند، تولید در رنگ های مختلف است که به شما این امکان را می دهد را تا در زمان خرید ترکیب رنگ قاب و رویه مورد نظرتان را بسازید .افراد می توانند برای هر مکانی از این کلیدها و پریزها استفاده نمایند همچنین این محصول به آسانی نصب می شود و از سیستم ماژولار برخوردار است. شما می توانید برای خرید کلید و پریز ایران الکتریک مدل diamond همچنین اطلاع از قیمت کلید و پریز ایران الکتریک مدل دیاموند ماژولار به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی) | متالیک(طلایی-نفره ای-بژ-مسی-رزگلد-برنز-آلومینیوم-اینوکس-تیتانیوم-فوم-نیکل-کروم- پلاتینی)
رنگ رویهسفید
جنس بدنهپلی کربنات
گارانتی5 سال
کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی) | متالیک(طلایی-نفره ای-بژ-مسی-رزگلد-برنز-آلومینیوم-اینوکس-تیتانیوم-فوم-نیکل-کروم- پلاتینی)
رنگ رویهسفید
جنس بدنهپلی کربنات
گارانتی5 سال

19 کالای مرتبط