دیدن عکس در اندازه بزرگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ایران الکتریک - مدل ایران فیلم پترن

کلید و پریز توکار ایران الکتریک - مدل ایران فیلم پترن - دارای مدل های مختلف با طرح های متفاوت

قبل از ثبت سفارش برای انتخاب رویه های رنگی مورد نظر با کارشناسان لایت هوم تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10
5 سال گارانتی

12,700 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید و پریز ایران الکتریک مدل فیلم پترن

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران فیلم پترن یکی از مدل هایی است که دارای ویژگی های نوآورانه بوده و شکل ظاهری این کلید و پریزها مطابق با تکنولوژی برتر و روز دنیا است که مجهز به فناوری واتر ترنسفر پرینت، مقاوم در برابر UV و دارای ماندگاری طولانی می باشند و در نتیجه کلید و پریز مدل فیلم پترن در دسته کلید و پریزهای مقاوم قرار می گیرد.

شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از کلید و پریز فیلم پترن ایران الکتریک در محل هایی که احتمال آسیب دیدن کلید و پریزها وجود دارد و یا در جاهایی که ممکن است بر اثر برخورد اشعه UV مشکلاتی پیش آید استفاده نمایید.

محصولات کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران فیلم پترن شامل ترکیبی از رنگ های مختلف، طرح های مواد طبیعی مانند چوب روشن، چوب تیره، چوب گردویی، هاشور زرشکی، هاشور مشکی، سنگ کرم، سنگ سیاه سفید، کوبیسم مشکی، کوبیسم سفید و کوبیسم زرشکی هستند.

 

نمونه هایی از کلید و پریز  ایران الکتریک مدل ایران فیلم پترن

             کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران فیلم پترن

            

در صورتی که برای انتخاب کلید و پریز مناسب محیط مورد نظر خود به دنبال طرح های زیبا و خلاقانه هستید، کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران فیلم پترن با دارا بودن حاشیه های مختلف در رنگ های متفاوت این امکان را به شما می دهد تا مکانیزم دلخواه خود را با حاشیه یا فریم های رنگی ترکیب نمایید.

در طراحی دکوراسیون هر محیط عناصری وجود دارند که ممکن است به آنها توجه نشود ولی وجودشان ضروری و انکارنا پذیر است و این عناصر می توانند بر زیبایی دکوراسیون منزل یا محیط اطراف تاثیر زیادی بگذارند، یکی از این عناصر مهم و در عین حال کوچک، کلیدها و پریز ها می باشند که باید در انتخاب نوع و رنگ آنها ( رنگ مکانیزم یا رنگ قاب ) دقت بالایی اعمال شود.

مبلمان منازل، دیوارها و کفپوش ها عناصری هستند که ترکیب مناسب آنها با یکدیگر اهمیت زیادی دارد و در این میان استفاده از کلید و پریز هایی که بتوانند با این اجزا هماهنگ شوند می تواند زیبایی محیط را دوچندان نماید. 

در گذشته کلید و پریزها متنوع نبودند ولی امروزه در مدل ها و طرح های متفاوتی تولید می شوند و شما می توانید به راحتی متناسب با طراحی داخلی محیط مورد نظرتان کلید و پریز مناسب را در هر رنگی انتخاب نمایید و منزل خود را متحول کنید. شما می توانید جهت خرید کلید و پریز ایران الکتریک فیلم  پترن و یا اطلاع از قیمت کلید و پریز ایران الکتریک با قاب دور فیلم پترن به سایت www.lighthome.ir  مراجعه نمایید.

کلید و پریز ایران الکتریک فیلم پترن یکی از مدل هایی است که دارای قاب هایی با فریم و حاشیه های مختلف از جمله کوبیسم، سنگ سیاه و سفید، سنگ کرم، چوب روشن، چوب تیره، چوب گردویی و هاشور در رنگ های مختلف می باشد و این امکان را به شما می دهد تا در صورتی که می خواهید محیط منزلتان را متفاوت و زیبا نمایید از کلید و پریز ایران الکتریک مدل فیلم پترن استفاده کنید.

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران فیلم پترن کلید و پریز ایران فیلم پترن کلید و پریز ایران الکتریک )
info@lighthome.ir

کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهپلی کربنات
کشور سازندهایران
برندایران الکتریک
رنگ قابطرح دار
جنس بدنهپلی کربنات

19 کالای مرتبط