new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید محافظ جان دو پل 32 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان هیوندای - دو پل – 32 آمپر – میزان حساسیت 30 میلی آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

165,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید محافظ جان دو پل 32 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای

کلید محافظ جان دو پل 32 آمپر 30 میلی آمپر هیوندای نوعی کلید حفاظتی است که با مقایسه جریان ورودی و خروجی در صورتی که اختلافی بین این دو جریان وجود داشته باشد، مدار را قطع می کند. در حالت عادی مدار الکتریکی این دو جریان باید با هم برابر باشند اما اگر به هر دلیلی اختلافی ایجاد شود در چند دهم ثانیه کلید محافظ جان هیوندای مدار را قطع می کند که این اختلاف جریان ممکن است بر اثر اتصال بدنه یکی از دستگاه های الکتریکی باشد که در آن جریان به جای برگشتن از سیم نول از راه زمین به زمین بر می گردد و به اصطلاح جریان نشت پیدا می کند.

جریان نشتی ممکن است از راه بدن فردی که با زمین اتصال دارد به وجود آید. کلید محافظ جان 2 پل سی و دو آمپر 30 میلی آمپر هیوندای به گونه ای طراحی شده است که پیش از آسیب رسیدن به فرد مدار را قطع می کند. این محصول در مدارات تک فاز ( یک فاز و یک نول ) مورد استفاده قرار می گیرد و جریان نامی آن 32 آمپر است همچنین میزان حساسیت این کلید 30 میلی آمپر می باشد یعنی اگر اختلاف جریان رفت و برگشت (فاز و نول) بیش از 30 میلی آمپر باشد مدار را به سرعت قطع می کند.

کلید محافظ جان 32 آمپر 30 میلی آمپر دو پل هیوندای علاوه بر حفاظت از افراد در برابر برق گرفتگی از نشت جریان الکتریکی نیز جلوگیری می کند که باعث می شود از آسیب های احتمالی به اجزاء مدار جلوگیری گردد. این کلید محافظ جان ساخت شرکت هیوندای واقع در کره ی جنوبی است که این شرکت از مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت و تولید محصولات خود به کار می برد و همین ویژگی باعث شده تا همچنان سهم قابل توجهی را در بازار به خود اختصاص دهد.

کلید های محافظ جان هیوندای بر اساس میزان حساسیت به دو دسته خانگی و صنعتی تقسیم شده اند. شما می توانید برای دریافت اطلاعات کاملی در مورد سایر محصولات هیوندای و مقایسه آن ها با هم به سایت لایت هوم مراجعه کرده و نسبت به خرید محلفظ جان 32 آمپر هیوندای و اطلاع از قیمت کلید محافظ جان دوپل هیوندای 30 میلی آمپر اقدام نمایید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر30 آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمحافظ جان
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر30 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط