new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری دو پل 50 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای -  دو پل- 50آمپر– تیپ موتوری( تیپ روشنایی) – نصب آسان – قیمت مناسب    

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

60,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری دو پل  50 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری پنجاه آمپر 2 پل هیوندای دارای بدنه ی پلی آمید همراه با فایبر گلاس است که نارسانا می باشد و عایق مناسبی برای المان های الکتریکی است. این فیوز مینیاتوری هیوندای دارای دو عملکرد در مدار می باشد که در ادامه به این دو عملکرد خواهیم پرداخت. فیوز مینیاتوری دو پل 50 آمپر مدل هیوندای ساخت کشور کره جنوبی می باشد. محصولات این شرکت دارای تاییدیه های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

کلید مینیاتوری 50 آمپر 2 پل هیوندای در تیپ های مجزایی تولید و به بازار عرضه شده است. هر کدام از تیپ های فیوز مینیاتوری دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که بسته به شرایط خاصی که وسایل برقی دارند مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال فیوز مینیاتوری به کار رفته در مدار صنایع روشنایی با فیوز استفاده شده در مدار وسایل برقی موتور دار متفاوت است.

در صنایع روشنایی نیاز به جریان زیادی برای راه اندازی نیست و به همین منظور فیوز این گونه وسایل برقی تند کار می باشد تا در صورت افزایش جریان برق به سرعت مدار را قطع کند تا وسایل روشنایی آسیب نبینند. در عوض در مدار وسایل برقی موتور دار باید فیوزی به کار برد که سرعت عمل کمی داشته باشد. زیرا وسایل برقی موتور دار برای راه اندازی به جریان راه اندازی بالایی نیاز دارند و در صورت عملکرد سریع فیوز فرصتی برای روشن شدن و به راه افتادن ندارند. لذا، به فیوز های کند کار احتیاج دارند.

فیوز مینیاتوری 50 آمپر دو پل هیوندای به صورت دو فاز و یا یک فاز و نول در مدار بسته می شود و همان طور که پیش تر عنوان شد دارای دو عملکرد در مدارات الکتریکی است. اولین عملکرد کلید مینیاتوری 2پل 50 آمپر هیوندا، با نام عملکرد بی متالی شناخته می شود. در این مکانیزم فیوز مینیاتوری از یک فلز بی متال برای تشخیص جریان اضافه استفاده می نماید به این صورت که در اثر عبور جریان مدت دار بیش از جریان لازم ( یا هنگام اتصال کوتاه ) کلید مینیاتوری عمل کرده و جریان برق را قظع می نماید در این صورت از بروز مشکلات بعدی جلوگیری می شود. عملکرد دیگر فیوز مینیاتوری عملکرد سیم پیچ است. در این مکانیزم تشخیص میزان جریان به عهده یک سیم پیچ با تعداد دور کم و قطر زیاد است که در این صورت نیز با وارد شدن جریانی بیش تر از جریان لازم برای مدار، فیوز مینیاتوری عمل کرده و جریان را قطع می نماید.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی لایت هوم از قیمت کلید مینیاتوری 50 آمپر 2 پل هیوندای آگاهی پیدا کنید و نسبت به خرید کلید مینیاتوری 2 پل 50 آمپر هیوندای اقدام نمایید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر50 آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر50 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط