new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری دو پل 32 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای - دو پل - 32 آمپر - تیپ موتوری( تیپ روشنایی) – نصب آسان 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

60,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری دو پل 32 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری تک فاز 32 آمپر هیوندای تیپ موتوری در مدار های دو پل مورد استفاده قرار می گیرد و جریان نامی آن 32 آمپر است. این کلید برای قطع مدار الکتریکی در هنگام افزایش چند برابری جریان از میزان مجاز آن و یا در زمان اتصال کوتاه در مدار قرار می گیرد تا به اجزا مدار الکتریکی آسیبی وارد نشود. فیوز مینیاتوری هیوندای 32 آمپر دو فاز تیپ موتوری ساخت شرکت کره ای هیوندای می باشد که این شرکت در سال 1964 میلادی تاسیس شده است و از بهترین و مرغوب ترین قطعات و مواد اولیه در ساخت و تولید محصولات خود استفاده می کند و همین ویژگی باعث شده که همواره سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد.

کلید مینیاتوری تک فاز هیوندای در تیپ های مختلفی تولید شده است تا متناسب با نوع مصرف مشتری مورد استفاده قرار گیرد. این تیپ ها از نظر عمل کرد و میزان حساسیت با هم تفاوت دارند به طورمثال کلید مینیاتوری دو فاز هیوندای 32 آمپر به تیپ C تعلق دارد.

کلید مینیاتوری تیپ C در صورت وجود اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی بعد از زمان مشخصی مدار را قطع می کند که با توجه به زمان قطع آن فیوز کند کار نامیده می شود. دلیل کند کار بودن این فیوز این است که باید مدتی را تحمل کند تا زمان راه اندازی موتور که گذرا است سپری شود. بنابراین این کلید ها برای مصارف صنعتی، ماشین آلات، موتور ها و بعضی از لوازم برقی خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. کلید مینیاتوری دو فاز 32 آمپر هیوندای تیپ C با توجه به کاربردی که دارد اصطلاحا به کلید مینیاتوری تیپ موتوری نیز معروف است.

سایر تیپ ها هر کدام بر اساس عمل کردشان برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال تیپ B برای مصارف خانگی و روشنایی مناسب است. کلید مینیاتوری دو فاز 32 آمپر علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد دارای دوام بالایی است و نصب آن به آسانی صورت می گیرد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کلید مینیاتوری دو پل 25 آمپر هیوندای تیپ موتوری و مطالعه اطلاعات سایر محصولات هیوندای به سایت لایت هوم مراجعه کنید و پس از کسب اطلاعات لازم و آگاهی از قیمت به روز کلید مینیاتوری 2 فاز 32 آمپر هیوندای تیپ موتوری نسبت به خرید آن در سایت لایت هوم اقدام کنید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر32آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر32آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط