new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری دو پل 10 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای -  دو پل – 10 آمپر– تیپ موتوری( تیپ روشنایی) – نصب آسان – قیمت مناسب

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

60,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری دو پل 10 آمپرهیوندای تیپ موتوری

فیوز مینیاتوری ده آمپر دو پل هیوندای تیپ موتوری در مدارات دو پل مورد استفاده قرار می گیردو مجاز به عبور جریان 10 آمپر می باشد. این محصول ساخت شرکت کره ای هیوندای است که با توجه به مواد اولیه مرغوب و محصولات استانداردی که دارد یکی از پرفروش ترین برند های موجود در بازار است. فیوز مینیاتوری هیوندای 10 آمپر دو پل در صورت گذر از مرز جریان نامی برای مدت زمان مشخصی به صورت خود کار جریان برق را قطع می کند. کلید های مینیاتوری هیوندای با توجه به میزان حساسیت و سرعت عملکرد در زمان اتصال کوتاه و یا اضافه بار به تیپ های مختلفی دسته بندی می شوند:

تیپ B این کلید که برای روشنایی مناسب است عموما در ساختمان های مسکونی و اداری کاربرد دارد. این کلیدها در جریان اضافه بار بین 3 تا 5 برابر جریان نامی در زمان مشخص مدار را قطع می کنند و حساسیت مناسبی برای کاربردهای عادی خانگی دارند.

کلید مینیاتوری نوع C بیشتر کاربرد صنعتی دارد و کلید مینیاتوری دو پل 10 آمپر هیوندای در همین دسته بندی قرار گرفته است. این کلیدها در جریان اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و زمان قطعشان از تیپ B بیشتر است. این کلید به کلید مینیاتوری کندکار نیز معروف است. کلید مینیاتوری دو پل هیوندای برای مصارف صنعتی و برخی وسایل برقی خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و برای موتور هایی که نیاز به جریان راه اندازی اندکی دارند مناسب است لذا به تیپ موتوری نیز معروف هستند برای مثال در مدار موتور کولر گازی و یا پمپ های آب خانگی می توان از این فیوز مینیاتوری استفاده کرد.

کلید مینیاتوری نوع D برای مصارف صنعتی خاص ( مانند مولد های اشعه ایکس X-Ray و یا ترانسفورماتورها ) استفاده می شود. این کلیدها در جریان اضافه بار بین 10 تا 20 برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند.

کلید های مینیاتوری تیپ K و Z نیز هرکدام برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت لایت هوم قیمت کلید مینیاتوری 10 آمپر دو پل هیوندای تیپ موتوری را مشاهده نموده و پس اطلاع از همه ی مشخصات این محصول نسبت به خرید فیوز مینیاتوری هیوندای تیپ موتوری ده آمپر دو پل اقدام نمائید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر10آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر10آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط