new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری دو پل 4 آمپرهیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای - دوپل - 4 آمپر- تیپ موتوری( تیپ روشنایی)- قیمت مناسب - نصب آسان

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

60,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری دو پل 4 آمپرهیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری 2 پل 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری می تواند جریان چهار آمپر را از خود عبور دهد و در برابر جریان های بیش تر از این مقدار از مدار و تجهیزات الکتریکی محافظت کند. این کلید در حالتی که جریان غیر مجاز بیش تر از این حد از مدار این فیوز مینیاتوری بگذرد جریان برق را قطع می کند و از بروز خطرات احتمالی بعدی و آسیب رسیدن به تجهیزات الکتریکی جلو گیری می کند.انواع

فیوز مینیاتوری هیوندای از نظر سرعت عملکرد به تیپ های B روشنایی، C موتوری، D ترانسفورماتوری، K قدرت و Z بسیار حساس تقسیم بندی می گردد:

کلید مینیاتوری نوع B روشنایی: کلید مینیاتوری نوع B در جریان اضافه بار بین 3 تا 5 برابر جریان نامی در زمان مشخص ، مدار را قطع می کنند و حساسیت مناسبی برای کاربردهای عادی ساختمان های مسکونی و اداری دارند و برای مصارف خانگی و روشنایی مناسب هستند.

کلید مینیاتوری نوع C موتوری: کلید مینیاتوری نوع C معمولا برای مصارف صنعتی و برخی وسایل برقی مورد استفاده قرار می گیرد و برای موتور هایی که نیاز به جریان راه اندازی اندکی دارند مناسب است بنابراین به کلید مینیاتوری تیپ موتوری نیز معروف است. این کلیدها در هنگام جریان اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی در زمان مشخص مدار را قطع می کنند و زمان قطعشان از تیپ B بیشتر است. کلید مینیاتوری دو پل 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری در همین دسته قرار دارد.

کلید مینیاتوری نوع D ترانسفورماتوری: کلید مینیاتوری نوع D برای مصارف صنعتی خاص ( مانند مولد های اشعه ایکس X-Ray و یا ترانسفورماتورها ) استفاده می شوند. این کلیدها در جریان اضافه بار با حساسیت کمتری عمل می کنند و زمان قطعشان از سایر تیپ ها بیشتر است.

کلید مینیاتوری نوع K قدرت: کلید مینیاتوری نوع K برای ایجاد ایمنی در مدارات قدرت، ترانسفورماتور و موتور ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع از کلید مینیاتوری حد جریان برای قطع در موارد اضافه بار کمتر از سایر کلیدهاست و هنگام به وجود آمدن اضافه بار مدار را سریعتر قطع می کنند ولی در موارد اتصال کوتاه عملکرد این کلید ها بین تیپ D و C می باشد.

کلید مینیاتوری نوع Z بسیار حساس: این نوع از کلید مینیاتوری هنگامی که جریان عبوری از جریان نامی بیشتر شود در یک مدت زمان خاص ( که از تمامی تیپها کمتر است ) مدار را قطع می کند. حساسیت این نوع از کلیدها هم در مواقع اضافه بار و هم اتصال کوتاه از تمامی تیپهای دیگر بیشتر است. بنابراین کاربرد این نوع فیوز مینیاتوری در مدارات با حساسیت بالا است.

زمان قطع این تیپ ها به ترتیب ( از سریعترین ) عبارت است از: Z، B ،C ، D و K.

با مراجعه به سایت لایت هوم پس از اطلاع از قیمت کلید مینیاتوری 2 پل 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری می توانید سفارش خود را ثبت کرده و با خرید کلید مینیاتوری 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری دو پل در اسرع وقت این محصول را دریافت نمایید.

کشور سازندهایران
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر4 آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهایران
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر4 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط