new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری دو پل 3 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای - دو پل - 3 آمپر- تیپ موتوری ( تیپ روشنایی)- نصب آسان - قیمت مناسب

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

60,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری دو پل 3 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری 3 آمپر دوپل هیوندای در مدارات دو پل مورد استفاده قرار می گیرد و جریان نامی 3 آمپر را از خود عبور می دهد. این فیوز مینیاتوری هیوندای 3 آمپر تیپ موتوری می باشد و در ساخت آن از مواد اولیه مرغوب و قطعات استاندارد استفاده شده است و همواره در دسته برند های معروف دنیا به شمار می آید. فیوزهای مینیاتوری هیوندای از نظر سرعت عملکرد به دو دسته فیوزهای کندکار و تندکار تقسیم می شوند:

فیوزهای کندکار: این نوع از فیوزها در برابر عبور جریان واکنش ملایم تری از خود نشان می دهند و برق را دیرتر قطع می کنند، از این فیوزها در مدارهای موتوری استفاده می شود.

فیوزهای تندکار: این نوع از فیوزها دارای حساسیت بیشتری هستند و در زمان کمتری جریان برق را قطع می کنند بنابراین در مصارف روشنایی و خانگی بیشتر استفاده می شوند.

کلید های مینیاتوری به تیپ های B ،C ،D ،K و Z دسته بندی شده اند که کلید مینیاتوری دو پل 3 آمپر هیوندای از نوع تیپ C است. کلید مینیاتوری تیپ C از نوع فیوز های کندکار است و در صورتی که جریان لحظه ای برای زمان قابل توجهی بین 5 تا 10 برابر بیشتر از جریان نامیباشد ( یا هنگام اتصال کوتاه ) مدار توسط کلید قطع می شود تا تجهیزات مدار دچار آسیب نشوند. این فیوز ها برای راه اندازی موتور هایی که توان کم داشته و جریان راه اندازی بالایی ندارند مورد استفاده قرار می گیرند مانند موتور پمپ های آب خانگی یا کولر های گازی بنابراین به کلید های مینیاتوری تیپ موتوری نیز معروف هستند.

قطع مدار الکتریکی توسط فیوزهای مینیاتوری هیوندای از طریق دو مکانیزم انجام می شود. اولین عملکرد کلید مینیاتوری دو پل هیوندای 3 آمپر تیپ موتوری با نام عملکرد بی متالی شناخته شده است که در این مکانیزم یک فلز بی متال وظیفه تشخیص جریان اضافه را بر عهده دارد به این صورت که در اثر عبور جریان مدت دار بیش از جریان لازم ( یا هنگام اتصال کوتاه ) کلید مینیاتوری عمل کرده و جریان برق را قطع می شود. عملکرد دیگر فیوز مینیاتوری عملکرد سیم پیچ است که در این مکانیزم جریان اضافه بار از طریق یک سیم پیچ با تعداد دور کم و قطر زیاد تشخیص داده می شود که در این صورت نیز با وارد شدن جریانی بیش تر از جریان مجاز برای مدار، فیوز مینیاتوری عمل کرده و جریان را قطع می نماید.

شما می توانید از طریق مراجعه به سایت لایت هوم از قیمت کلید مینیاتوری دو پل 3 آمپر هیوندای تیپ موتوری اطلاع پیدا کنید به علاوه جهت رفاه حال مشتریان عزیز امکان خرید کلید مینیاتوری 3 آمپر دوپل تیپ موتوری هیوندای نیز در این سایت فراهم شده است.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر3 آمپر
تعداد پل2 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر3 آمپر
تعداد پل2 پل

30 کالای مرتبط