new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 50 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای – 50 آمپر – تک فاز – تیپ موتوری ( تیپ روشنایی )- نصب آسان – قیمت مناسب 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

30,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 50 آمپرهیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری تک فاز 50 آمپر هیوندای تیپ موتوری در شرکت هیوندای تولید می شود. این شرکت در کشور کره ی جنوبی قرار گرفته است و دارای محصولات با کیفیتی است که از ایمنی بالا و دوام زیادی بر خوردار اند و علاوه بر ظاهر زیبایی که دارند نصب آن ها به آسانی صورت می گیرد. فیوز مینیاتوری هیوندای تک فاز 50 آمپر مجاز به عبور جریان 50 آمپر می باشد و در صورت گذر از این مرز فیوز به صورت خود کار جریان برق را قطع می کند. همچنین فیوز مینیاتوری در برابر اتصال کوتاه شدن در مدار نیز حساس است و در صورت رخداد اتصال کوتاه هم جریان برق را در مدار قطع می کند.

کلید های مینیاتوری هیوندای در تیپ های مختلفی تولید و عرضه شده اند تا با در نظر گرفتن شرایط موجود بتوان از نمونه ی تند کار و یا کند کار آن استفاده کرد. کلید مینیاتوری تند کار در برابر تغییر ولتاژ و عبور جریان غیر مجاز حساسیت بالایی نشان می دهد و به سرعت عمل می کند و جریان الکتریسیته را قطع می کند. در مقابل آن فیوز مینیاتوری کند کار وجود دارد که در هنگام عبور جریان غیر مجاز کند تر عمل می کند. کلید مینیاتوری تک فاز 50 آمپر هیوندای مورد نظر از نوع کند کار است و در تیپ C قرار دارد. کلید مینیاتوری تیپ C که با نشانه اختصاری C50 (نشان دهنده تیپ و جریان مجاز فیوز مینیاتوری ) نمایش داده می شود برای محافظت از موتور هایی که به جریان راه اندازی اندکی نیاز دارد مناسب است. برای مثال در مدار موتور کولر گازی و یا پمپ های آب خانگی می توان از این فیوز مینیاتوری استفاده کرد و به جهت نوع کاربردی که دارد به تیپ موتوری نیز معروف است.

کلید مینیاتوری تک فاز 50 آمپر هیوندای تیپ موتوری در جریان اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی در زمان مشخص مدار را قطع می کند که زمان قطع آن از سایر تیپ ها بیشتر است. شما می توانید برای مشاهده قیمت کلید مینیاتوری تک فاز 50 آمپر هیوندای تیپ موتوری به سایت لایت هوم رجوع کنید و با توجه به تیپ های گوناگون آن، تیپ متناسب با محیط مورد نظر خود را انتخاب کنید همچنین امکان خرید کلید مینیاتوری تک فاز تیپ موتوری 50 آمپر هیوندای از طریق این سایت به صورت اینترنتی وجود دارد.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر50 آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر50 آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط