new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 32 آمپرهیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای – 32 آمپر – تک فاز – تیپ موتوری ( تیپ روشنایی )- نصب آسان – قیمت مناسب

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

29,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 32 آمپرهیوندای تیپ موتوری

از کلید مینیاتوری تک فاز هیوندای 32 آمپر تیپ موتوری در مدار های تک فاز جهت تامین اصول امنیتی و حفظ جان افراد استفاده می شود. جریان مجاز (جریان نامی) کلید مینیاتوری تک فاز تیپ موتوری هیوندای 32 آمپر می باشد که بر روی بدنه ی آن ثبت شده است. فیوز مینیاتوری در صورت عبور جریان لحظه ای چندین برابر جریان نامی از مدار الکتریکی برای مدت مشخصی و یا رخ دادن اتصال کوتاه برای آسیب نرسیدن به وسایل برقی و تجهیزات الکتریکی مدار را قطع می کند.

کلید مینیاتوری هیوندای 32 آمپر تک فاز از نوع تیپ C می باشد که به تیپ موتوری نیز معروف است. کلید مینیاتوری تیپ C در صورتی که جریان گذرنده از آن 5 تا 10 برابر جریان نامی باشد بعد از زمان نسبتأ زیادی مدار الکتریکی را قطع می کند. به همین دلیل برای مصارف صنعتی و برخی وسایل برقی مناسب است و با توجه به عمل کردی که دارد به آن کلید مینیاتوری کند کار نیز گفته می شود.

کلید های مینیاتوری انواع تیپ های دیگری نیز دارند که عبارت اند از تیپ B، تیپ C، تیپ D، تیپ K و تیپ Z.

کلید های مینیاتوری تیپ B برای مصارف خانگی و روشنایی مناسب هستند. کلیدهای مینیاتوری تیپ D برای مصارف صنعتی خاص مانند مولد های اشعه X و ترانسفورماتور ها مورد استفاده قرار می گیرند. کلید های مینیاتوری تیپ K برای ترانسفورماتور ها، موتور ها و مدارات قدرت مناسب است و کلید مینیاتوری تیپ Z برای مدارت با حساسیت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

کلید مینیاتوری 32 آمپر هیوندای تک فاز تیپ موتوری ساخت شرکت هیوندای می باشد. این شرکت از تجهیزات مدرن و بسیار پیشرفته ای برخوردار است و از بهترین مواد اولیه و مرغوب ترین قطعات در ساخت محصولات خود به کار می برد. به همین دلیل است که توانسته بعد از گذشت سال ها همچنان سهم قابل توجهی را در بازار جهانی به خود اختصاص دهد. کمپانی هیوندای در سال 1964 میلادی در کشور کره جنوبی تأسیس گردیده است.

شما می توانید برای خرید کلید مینیاتوری 32 آمپر تک فاز تیپ موتوری هیوندای و اطلاع از قیمت فیوز مینیاتوری 32 آمپر هیوندای به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه کرده و با کسب اطلاعات لازم محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر32آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر32آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط