new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 25 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای -  تک فاز – 25 آمپر– تیپ موتوری( تیپ روشنایی) – نصب آسان – قیمت مناسب  

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

29,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 25 آمپر هیوندای تیپ موتوری

جریان نامی کلید مینیاتوری تک فاز 25 آمپر هیوندای تیپ موتوری 25 آمپر است و در مدار های تک پل مورد استفاده قرار می گیرد. این کلید برای قطع مدار الکتریکی در هنگام افزایش چند برابری جریان از میزان مجاز آن و یا در زمان اتصال کوتاه در مدار قرار می گیرد تا در صورت عبور جریان غیر مجاز به اجزا مدار الکتریکی آسیبی وارد نشود.

کلید مینیاتوری 25 آمپر تک فاز تیپ موتوری ساخت شرکت هیوندا می باشد. این شرکت در سال 1964 میلادی در کره جنوبی تاسیس شده است. شرکت هیوندا محصولات خود را از بهترین مواد اولیه تولید می کند و با توجه به محصولات استانداری که دارد همواره سهم قابل توجهی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است.

کلیدهای مینیاتوری هیوندای تک فاز در تیپ های مختلفی تولید شده اند تا متناسب با نوع مصرف مشتری مورد استفاده قرار گیرند. این تیپ ها از نظر عمل کرد و میزان حساسیت با هم تفاوت دارند. کلید مینیاتوری تک فاز هیوندای 25 آمپر به تیپ C تعلق دارد. کلید مینیاتوری هیوندای تیپ C با توجه به کاربردی که دارد اصطلاحا به کلید مینیاتوری تیپ موتوری نیز معروف است. این کلید ها در صورت وجود اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی بعد از زمان مشخصی مدار را قطع می کند که با توجه به زمان قطع آن فیوز کند کار نامیده می شود. دلیل کند کار بودن این فیوز این است که باید مدتی را تحمل کند تا زمان راه اندازی موتور که گذرا است سپری شود. بنابراین این کلید ها برای مصارف صنعتی، ماشین آلات، موتورها و بعضی از لوازم برقی خانگی مورد استفاده قرار می گیرند.

سایر تیپ ها هر کدام بر اساس عمل کردشان برای مصارف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند برای مثال تیپ B برای مصارف خانگی و روشنایی مناسب است. کلید مینیاتوری تک فاز 25 آمپر علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد دارای دوام بالایی است و نصب آن به آسانی صورت می گیرد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کلید مینیاتوری تک پل 25 آمپر هیوندای تیپ موتوری و مطالعه اطلاعات سایر محصولات هیوندای به سایت لایت هوم مراجعه کنید همچنین در این سایت امکان خرید کلید مینیاتوری تک فاز 25 آمپر هیوندای تیپ موتوری به صورت اینترنتی وجود دارد.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر25آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر25آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط