new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای -  تک فاز – 6  آمپر– تیپ موتوری( تیپ روشنایی) – نصب آسان – قیمت مناسب  

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

29,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر هیوندای تیپ موتوری وسیله حفاظتی است که در تجهیزات و مدارات الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد تا هنگامی که جریانی بیشتر از حد مجاز از وسیله عبور می کند مدار قطع شود و سایر تجهیزات مدار آسیبی نبینند. کلید مینیاتوری شش آمپر هیوندای تک فاز تیپ موتوری، برای مدارات یک پل مورد استفاده قرار می گیرد و دارای جریان نامی (حد اکثر جریان مجاز) 6 آمپر است. کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر هیوندای تیپ موتوری ساخت شرکت هیوندای واقع در کره ی جنوبی است. این کمپانی معتبر از بهترین مواد اولیه در ساخت و تولید محصولات خود استفاده می کند و همین ویژگی باعث شده تا همچنان سهم قابل توجهی را در بازار جهانی به خود اختصاص دهد.

بر روی فیوز مینیاتوری هیوندای حروف و اعدادی نوشته شده است مانند: (C6) که C تیپ کلید 6 جریان نامی کلید می باشد. تیپ های معمول کلید ها که از نظر عملکرد با هم متفاوت اند عبارتند از تیپ B، تیپ C، تیپ D، تیپ K و تیپ Z

کلید های مینیاتوری تیپ B زمانی که جریان اضافه بین3 تا 5 برابر جریان لازم برای مدار باشد، در زمان مشخصی برق را قطع می کنند و حساسیت آنها به گونه ای است که برای کاربردهای عادی خانگی و روشنایی مناسب هستند. این تیپ از فیوز مینیاتوری به فیوز مینیاتوری تندکار نیز معروف است.

کلید مینیاتوری تیپ C که به آن کلید مینیاتوری موتوری نیز گفته می شود، عموما برای موتورهایی که نیاز به جریان راه اندازی اندکی دارند مناسب می باشد و معمولا در صنعت و مصارف خانگی (برای وسایل الکتریکی خاصی) به کار می رود. زمان قطع این تیپ از تیپ B بیشتر است بنابراین این کلیدها به فیوز مینیاتوری کندکار نیز معروف هستند و هنگامی که جریان اضافه بین 5 تا 10 برابر جریان مجاز باشد طی زمان مشخصی مدار را قطع می کنند.

کلید مینیاتوری تیپ D مانند تیپ موتوری عمل می کند با این تفاوت که دارای حساسیت کم تری است و قادر به تحمل مدت زمان بیشتری می باشد.و برای تجهیزاتی که دارای موتور بوده و راه اندازی آن ها نیاز به جریان زیادی می باشد (به اصطلاح به این جریان جریان راه اندازی گویند) و نیاز به عکس العمل کند تر فیوز دارند تا جریان را قطع نکند مناسب است تا این حالت گذرا طی شود و موتور شروع به کار کند.

کلید های مینیاتوری K و Z نیز هرکدام با توجه به میزان حساسیتشان برای موارد خاصی به کار برده می شوند.

شما می توانید برای خرید فیوز مینیاتوری تک فاز 6 آمپر هیوندای تیپ موتوری و یا آگاهی از قیمت فیوز مینیاتوری هیوندای تک فاز 6 آمپر به فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر6 آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر6 آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط