new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری هیوندای -  تک فاز – 4 آمپر – تیپ موتوری( تیپ روشنایی) – نصب آسان – قیمت مناسب  

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

29,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری

کلید مینیاتوری 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری تک فاز برای حفاظت از مدار در مقابل جریان اضافی و اتصال کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد تا در صورت جریان کشی بیش از حد به صورت مداوم مدار را قطع کند تا آسیبی به سایر تجهیزات وارد نشود. این کلید مینیاتوری هیوندای در مدار های تک پل مورد استفاده قرار می گیرد و برای جریان نامی 4 آمپر مناسب است. کلید های مینیاتوری از نظر سرعت عمل کرد و موارد استفاده به تیپ های B، C ، D ،K و Z تقسیم می شوند.

تیپ B معمولا در مصارف خانگی و روشنایی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای حساسیت نسبی بالایی می باشد. تیپ C به تیپ موتوری شناخته شده است. کلید مینیاتوری 4 آمپر هیوندای تک فاز مورد نظر از نوع تیپ C است که عموما برای مصارف صنعتی و برخی لوازم برقی خانگی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تیپ دارای سرعت کند تری است و برق را دیر تر قطع می کند و هنگامی که جریان اضافه بین 5 تا 10 برابر جریان نامی باشد، طی زمان مشخصی وارد عمل می شود. تیپ D قدرت تحمل جریان لحظه ای 10 تا 14 برابر جریان نامی را دارد بنایراین برای موتور هایی مورد استفاده قرار می گیرد که جریان راه اندازی بالایی دارند. زمان قطع این تیپ از سایر تیپ ها بیش تر است. تیپ K در زمان اضافه بار به سرعت عمل می کند ولی در مورد اتصال کوتاه عمل کرد آن بین تیپ C و D می باشد. این تیپ برای مدارات قدرت، ترانسفورماتور ها و ... مناسب است. تیپ Z دارای حساسیت بسیار بالایی می باشد و مدت زمان قطع مدار در این نوع از سایر تیپ ها کم تر است. لذا، کاربرد این کلید مینیاتوری در مدار هایی با حساسیت بالا است.

کلید های مینیاتوری هیوندای علاوه بر ظاهر زیبا دارای دوام بالا هستند. همچنین، از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه تر از سایر مدل ها هستند. از دیگر مزایای کلید مینیاتوری هیوندای تک فاز تیپ موتوری 4 آمپر نصب آسان آن است. همه این مشخصات باعث شده نظر مشتریان به این فیوز مینیاتوری جلب شود.

با مراجعه به سایت لایت هوم می توانید از قیمت کلید مینیاتوری تک فاز چهار آمپر هیوندای تیپ موتوری و همچنین سایر مشخصات آن مطلع شوید و از طریق همین سایت برای خرید کلید مینیاتوری 4 آمپر هیوندای تیپ موتوری تک فاز به صورت اینترنتی اقدام نمائید.

کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر4 آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهکره
برندهیوندای
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر4 آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط