1
2
3
4
پکیج خانه هوشمند اقتصادی گلدور دیدن عکس در اندازه بزرگ

پکیج خانه هوشمند اقتصادی گلدور

پکیج اقتصادی خانه هوشمند گلدور GoldWare – پکیج شامل یک دستگاه گیت وی یا کنترل کننده مرکزی، سه عدد کلید لمسی هوشمند 4 پل گلدور، یک عدد کلید لمسی هوشمند 3 پل گلدور و دو عدد ماژول عملگر هوشمند – کلیدها در رنگ ها و طرح های مختلف قابل سفارش می باشند.

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

3,399,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

پکیج اسمارت هوم گلدور نوع اقتصادی

پکیج اقتصادی گلدور از انواع پکیج خانه هوشمند Goldware می باشد که دارای یک دستگاه کنترل کننده مرکزی یا گیت وی، 3 عدد کلید لمسی هوشمند چهارپل، 1 عدد کلید لمسی هوشمند سه پل و 2 عدد ماژول عملگر هوشمند می باشد که با استفاده از این المان ها می توانید یک پک اسمارت هوم اقتصادی داشته باشید البته این تعداد کلیدها قابل افزایش هستند و می توانید بعدها سیستم خانه هوشمند خود را گسترش دهید. دستگاه گیت وی در واقع مغز یا هسته اصلی این پکیج است که پیام های کنترلی کاربر را از طریق نرم افزار کاربردی دریافت می کند و پردازش های لازم را انجام داده و سپس فرمان های درست و دقیق را به دستگاه ها ارسال می کند.

در پکیج خانه هوشمند اقتصادی گلدور دستگاه کنترل کننده مرکزی می تواند اتصال سیستم خانه هوشمند به نرم افزار کاربردی را برقرار کند و این امکان را به شما بدهد تا از طریق گوشی تلفن همراه خود بتوانید تجهیزات الکتریکی و روشنایی منزل خود را کنترل نمایید. در این پکیج خانه هوشمند گلدور سه کلید لمسی هوشمند 4 پل به اضافه یک کلید لمسی هوشمند 3 پل قرار دارد که بدنه ای کریستالی و ضد خش دارند و در سه رنگ سفید، مشکی، طلایی بژ و رویه چوب موجود می باشند که شما می توانید در زمان خرید یکی از این رنگ ها را برای سیستم خانه هوشمند خود انتخاب نمایید.

پکیج خانه هوشمند گلدور مدل اقتصادی

کاربری اجزای پکیج خانه هوشمند اقتصادی goldware

داخل پکیج سیستم هوشمند اقتصادی گلدور یک کلید لمسی هوشمند چهارپل قرار دارد که شما می توانید 2 عدد از این کلیدهای لمسی هوشمند GOLDWARE را برای روشنایی پذیرایی و 1 عدد از این کلیدهای چهارپل را برای روشنایی چراغ های آشپرخانه مورد استفاده قرار دهید. کلید لمسی 3 پل موجود در پکیج را نیز می توانید در اتاق خواب برای کنترل سیستم روشنایی استفاده نمایید به طور مثال اگر داخل اتاق خواب منزل شما یک چراغ دیوارکوب، یک چراغ سقفی در وسط و یک چراغ خواب یا نور مخفی ملایم وجود دارد این امکان را دارید که هرکدام از این چراغ ها را با یک از کلید سه پل هوشمند گلدور هماهنگ و کنترل نمایید.

در این پکیج ساختمان هوشمند گلدور دو عدد ماژول عملگر هوشمند قرار دارد که می تواند پشت دو پریز به دلخواه شما متصل شود و آنها را تبدیل به المان های اسمارت نماید. مثلا می توانید پریزی که کتری برقی یا چای ساز خود را به آن متصل می کنید و پریزی که برای اتصال سیستم تلویزیون منزل شما استفاده می شود را هوشمند کنید. این ماژول با نام رله هوشمند نیز شناخته می شود و دارای دو نوع 2 کانال و 6 کانال که در این پکیج نوع دو کانال قرار دارد که پشت پریزها نصب می شود.

ویژگی های انواع پکیج خانه هوشمند گلدور

این پکیج ها همانند پکیج خانه هوشمند اقتصادی گلدور و پکیج خانه هوشمند پایه گلدور به راحتی نصب و راه اندازی می شوند و کلیدهای موجود در این پک ها در قوطی کلیدهای سنتی بدون نیاز به تغییری جای می گیرند و نیازی به تعویض قوطی کلیدهای قدیمی ندارید. هرکدام از این پکیج ها قابلیت توسعه دارند مثلا اگر پکیج پایه را خریداری کرده اید و قصد دارید آن را توسعه دهید می توانید با اضافه کردن المان های مختلف آن را تبدیل به پکیج خانه هوشمند اقتصادی، متوسط، کامل و حرفه ای نمایید.

در تمامی پکیج های Smart Home گلدور دستگاه کنترل مرکزی قرار دارد که می تواند با کاربر از طریق اپلیکیشن گوشی موبایل ارتباط برقرار نماید. این اپلیکیشن علاوه بر اینترنت می تواند از طریق پیامک نیز به دستگاه کنترل مرکزی وصل شود که همین امر کارایی آن را بالاتر می برد. تمامی این محصولات با خدمات پس از فروش گلدور ارائه می شود که شامل 2 سال تعمیر رایگان، 2 سال تعمیر و مجموعا 5 سال گارانتی می باشد.

شما می توانید در صورت نیاز به خرید پکیج هوشمند سازی ساختمان اقتصادی و یا اطلاع از قیمت پکیج خانه هوشمند گلدور به لایت هوم مراجعه نمایید و محصولات را با اطمینان و کسب اطلاعات خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندگلدوِر GoldWare
نوع کلید و پریزلمسی هوشمند RF
نوع محصولپکیج خانه هوشمند
رنگسفید | طلایی | مشکی
سایر امکاناتشامل یک دستگاه کنترل مرکزی و سه کلید 4 پل لمسی هوشمند - یک کلید 3 پل هوشمند - دو رله هوشمند
تعداد پل4 پل
مدلپکیج خانه هوشمند پایه
کشور سازندهایران
برندگلدوِر GoldWare
نوع کلید و پریزلمسی هوشمند RF
نوع محصولپکیج خانه هوشمند
رنگسفید | طلایی | مشکی
سایر امکاناتشامل یک دستگاه کنترل مرکزی و سه کلید 4 پل لمسی هوشمند - یک کلید 3 پل هوشمند - دو رله هوشمند
تعداد پل4 پل
مدلپکیج خانه هوشمند پایه
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر
js_def