new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

قوطی کف خواب به همراه زیره جهت دفن در فوم بتن یا پوکه دوراک

قوطی کف خواب به همره زیره دوراک - استفاده برای دفن در بتن یا پوکه - فروش به صورت محصول کامل ( قوطی کف خواب و زیره ) - دارای عمق قابل تنظیم در بازه ی 7.5 تا 10.5سانتیمتر - دارای ابعاد برش 17.8 در 25.5 سانتی متر- ابعاد بیرونی محصول 19.7 در 27.2 سانتی متر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

250,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

قوطی کف خواب به همراه زیره جهت دفن در فوم بتن یا پوکه دوراک

قوطی کف خواب به همراه زیره دوراک محصول کاملی از این شرکت است که برای رفع تمامی نیاز مشتریان به صورت محصول دوتایی ارائه می شود که در هنگام نصب، مشتریان دچار مشکلی نشوند. در تعریف کلی کاربرد هریک ازاین دو محصول را می توان اینگونه بیان نمود که  قوطی کف خواب در مجتمع های اداری و یا تجاری که به دلیل کمبود جا نمی توان کلید و یا پریز زیادی را بر روی دیوار آنها نصب نمود، مورد استفاده قرار می گیرد . لازم به ذکر است که عمق این مدل از قوطی کف خواب ، بین بازه ی 7.5  تا 10.5 سانتیمتر قابل تنظیم است. 

قوطی کف خواب به همراه زیره دوراک  به صورت یک جعبه در کف کاذب قرار می گیرد که برای این کار باید آنرا در زیره خود پیچ و مهره نمود و سپس آنرا در فوم بتن قرار داد که به صورت محکم در کف قرار بگیرد. به عبارتی پس از بتن ریزی درب آهنی زیره برداشته می شود و سپس قوطی کف خواب دوراک بر روی زیره پیچ خواهد شد. 

کشور سازندهایران
برنددوراک
نوع محصولقوطی کف خواب
جنس بدنهABS
کشور سازندهایران
برنددوراک
نوع محصولقوطی کف خواب
جنس بدنهABS

1 کالای مرتبط