1
  2
  3
  4
  کلید و پریز دلند سفید مدل آسا با مکانیزم قدیم دیدن عکس در اندازه بزرگ
  راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

  کلید و پریز دلند سفید مدل آسا با مکانیزم قدیم

  کلید و پریز توکار دلند - مدل آسا- رنگ سفید - مکانیزم قدیم

  اطلاعات بیشتر

  امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    7.9/10
  5 سال گارانتی

  کلید و پریز دلند مدل آسا سفید(مکانیزم قدیم)

  کلید و پریز دلند مدل آسا در دسته پر فروش ترین محصولات شرکت دلند قرار می گیرد زیرا این مدل علاوه بر سادگی دارای سه ویژگی کیفیت، زیبایی و نوآوری می باشد و همین امر کلید و پریز دلند مدل آسا را انتخاب اکثر مشتریان قرار داده است. کلید و پریز دلند مدل آسا رنگ سفید به لحاظ کیفیت و طول عمر توانسته است نمره بالایی از مشتریان کسب کند و به کلید و پریزهای منتخب گروه بزرگی از برقکاران ساختمانی نیز تبدیل شود زیرا با انتخاب کلید و پریز دلند مدل آسا سفید زیبایی و سادگی در کنار هم تجلی پیدا می کند.

  یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد کلید و پریز آسا دارا بودن مکانیزم قدیم قوی و بدنه ای محکم است که احتمال ترک خوردن و شکستگی را در این مدل کاهش می دهد همچنین اگر در کنار زیبایی و استحکام بالا قیمت مناسب نیز برای شما اهمیت دارد ، خرید کلید و پریز دلند مدل آسا را به شما پیشنهاد می کنیم.

  کلید و پریز  آسا در این مدل دارای مکانیزم قدیم و قاب سفید رنگ می باشد و به صورت کامل قابل ارائه است و نیازی به قاب و فریم ندارد و همچنین به آسانی قابلیت نصب دارد و مکانیزم آن فلزی ، ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی است در نتیجه به راحتی در هر مکانی قابل استفاده می باشد. طراحی ساده و زیبای کلید و پریز آسا این گروه را در دسته کلید و پریزهای پر طرفدار قرار داده است و باعث شده انتخاب این کلید و پریز ها برای منازل و محل های اداری و رسمی متداول شود. همچنین دارای خاصیت ضد زنگ زدگی و ضد پوسیدگی می باشد به همین دلیل برای محل هایی که ممکن است رطوبت باعث آسیب رسیدن به کلید و پریز ها شود قابل استفاده است. از ویژگی های خاصی که کلید و پریز دلند مدل آسا را پرطرفدار و منحصر به فرد کرده است، شباهت این مدل از محصولات شرکت دلند با دو گروه از کلید و پریز های ترکیه ای و معروف می باشد.

  کلید و پریز دلند مدل آسا سفید به لحاظ شکل ظاهری مکانیزم، حاشیه و رویه مطابق و مشابه کلید و پریز ویکو مدل کاره و یا کلید و پریز اکونا ساخته شده است که این دو مدل از برند های معروف ترکیه ای در صنعت کلید و پریز می باشند بنابراین مشتریان می توانند با انتخاب کلید و پریز دلند مدل آسا علاوه بر اینکه هزینه کمتری می پردازند مکانیزم و فریمی مشابه کلید و پریزهای ترکیه ای هم چون کلید و پریز ویکو مدل کاره و کلید و پریز اکونا را داشته باشند.

   

  نمونه ای از کلید دوپل دلند مدل آسا سفید

    

  کلید و پریز دلند مدل آسا

   

   کلید و پریز مدل آسا با مکانیزم قدیم و قاب یک دست سفید است بنابراین برای محیط های رسمی و اداری و در جاهایی که نیاز به کلید و پریز های ساده، سفید و مربعی شکل داریم از این کلید و پریز ها استفاده می شود.

   

  منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
  ( کلید و پریز دلند مدل آسا، کلید و پریز آسا، کلید و پریز مدل آسا )
  info@lighthome.ir

  کشور سازندهایران
  برنددلند
  رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
  رنگ رویهسفید
  جنس بدنهABS
  گارانتی5 سال
  کشور سازندهایران
  برنددلند
  رنگ قابسفید و کرم(نسکافه ای-سفید-کرم-صدفی-یخی)
  رنگ رویهسفید
  جنس بدنهABS
  گارانتی5 سال