new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم رابط پنج خانه ارت دار 3 متری فیوز دار درب دار IP44 پارت الکتریک

سیم رابط پنج خانه 3 متری پارت - فیوز دار– دارای درب مجزا بر روی هر یک از کلید ها – کابل سه متری – دارای آویز – کلید قطع و وصل جریان

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

69,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

 پنج خانه ارت دار 3 متری فیوز دار درب دار IP44 پارت الکتریک

سیم رابط پنج خانه ارت دار 3 متری درب دار پارت الکتریک دارای ویژگی های منحصر به فردی در ظاهر خود می باشد که آن را از محصولات مشابه دیگر کاملا جدا می نماید، برای مثال این مدل از انواع  سیم رابط  بدنه  طوسی رنگ پلاستیکی دارد که از مقاومت بسیار بالایی در برابر نوسانات برق ،ضربات محکم  وموارد دیگر دارد که تاثیر بسیاری در افزایش عمر استفاده و دوام این دستگاه دارد. بر روی بدنه این پنج راهی پارت ،5 خروجی دایره ای شکل قرار گرفته است که هر یکی از انها دارای درب مجزا بر روی خود هستند که این ویژگی ایمنی  و محافظت از دستگاه را دربرابر پاشش آب بالا میبرد و خطر برق گرفتگی را به حداقل میرساند . همچنین شما می توانید  به هنگامی که دیگر نیاز به استفاده از وسایل برقی را ندارید ، برای حفظ امنیت بیشتر درب هر یک از خروجی ها را بر روی انها قرار دهید. لازم به ذکر است  این مدل از 5 راهی پارت دارای آویزی است  که  شما با استفاده از ان می توانید به راحتی سیم رابط خود را بر روی دیوار و یا موارد مشابه ای که قابلیت اتصال وسیله ای را به خود دارند، اویز نمایید و کابل آنرا نیز به راحتی به دور دستگاه جمع نمایید.

   

  سیم رابط 5 خانه 3 متری فیوز دار پارت الکتریک

سیم رابط پنج خانه ارت دار 3 متری درب دار پارت الکتریک دارای کابلی به متراژ 3 متر است که شما با استفاده از آن می توانید جریان برق مورد نیاز وسایل برقی که در فاصله زیادی از پریز برق قرار دارند  ،به راحتی تامین نمایید.لارم به ذکر است که بر روی بدنه این  سیم رابط پنج خانه پارت ،کلیدی قرار گرفته است که به راحتی با استفاده از آن می توانید جریان برق را قطع و یا وصل نمایید . برای مثال در زمانی که نیاز به استفاده از دستگاه های متصله  به سیم رابط وجود ندارد ، می توان با فشردن کلید و خاموش شدن چراغ درون آن ، به راحتی جریان برق را قطع نمود که این ویژگی تاثیر بسیاری در صرفه جویی زمان و مصرف برق دارد.  این مدل از انواع سیم رابط ، دارای گواهینامه  استاندارد اروپا CE می باشد  که یکی از معتبر ترین  استانداردهای جهانی به شمار می آید که به محصولاتی که  دارای ویژگی هایی مانند مقاومت بالا ،انعطاف پذیری ، ضربه پذیری اعطا می گردد.همچنین در جه حفاظت این دستگاه IP44 است. 

کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسیم رابط
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
سایر امکاناتارت دار | درب دار | دارای فیوز مینیاتوری
سایز کابل3 متری
تعداد خانهپنج خانه
کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسیم رابط
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
سایر امکاناتارت دار | درب دار | دارای فیوز مینیاتوری
سایز کابل3 متری
تعداد خانهپنج خانه

30 کالای مرتبط