new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

سه راهی برق ساده بدون کابل پارت الکتریک

سه راهی برق ساده پارت – بدون کابل – دارای کلید قطع و وصل جریان – سه خانه – دارای مغزی پلی کربنات - دارای بدنه ای از جنس پلاستیک 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

26,500 تومان

اضافه کردن کم کردن

سه راهی برق ساده بدون کابل پارت الکتریک

سه راهی برق ساده بدون کابل پارت از بدنه پلاستیکی محکم و مقاومی تشکیل شده است که دارای دوام و کیفیت بسیار بالایی است و در مقابل ضربات ،برخورد شدید با سطح زمین  و یا وسایل دیگر از مقاومت بالایی برخوردار است . این مدل از سه راهی پارت در شکل ظاهری خود از سه خروجی دایره ای شکل  تشکیل شده است که انواع دو شاخه های معمولی و بدون ارت می توانند به آن متصل شوند و جریان برق مورد نیاز دستگاه های برقی متصل را تامین نمایند.  از دیگر مشخصات ظاهری این مدل ازانواع سیم رابط می توان به کلید قطع و وصل جریانی که بر روی بدنه ان قرار گرفته است اشاره نمود که در زمان اتمام کار و استفاده از لوازم  با فشردن ان می توان جریان برق را قطع نموده و دیگر نیازی به خاموش کردن تمام وسایل متصل به آن نمی باشد ،همچنین در زمانی که نیاز به استفاده از وسایل دارید می توانید دکمه روی سه راهی را فشار دهید و با روشن شدن چراغ کلید ،سریعا جریان برق به تمامی دستگاه های متصل به آن می رسد و درهمان لحظه می توانید مورد استفاده قرار بگیرند، بنابراین این کلید تاثیر بسیاری درسهولت و زمان انجام کارها دارد. 

  سه راهی برق ساده بدون کابل پارت الکتریک

سه راهی برق ساده بدون کابل پارت دارای مغزی ازجنس پلی کربنات است که از مزایا آن به شمار می آید . پلی یکربنات  به دلیل ویژگی هایی مانند  مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت در برابر ضربه ،سهولت در بازیافت ، انعطاف پذیری بالا و موارد دیگر، توانسته است در میان تولید کننده های تجهیزات برقی از جایگاه خوبی برخوردار گردد. از ویژگی های مهم دیگر این مدل سه راهی برق پارت الکتریک ، می توان به سیار بودن و نداشتن کابل یا سیم ان اشاره نمود . این ویژگی به شما در حمل و جابه جایی ان ،استفاده از آن در تمامی مکانها کمک شایانی می کند و می توانید کمترین جای ممکن را در مل نصب خود اشغال نماید. لازم به ذکر است که رنگ بدنه این کالاسفید رنگ است و شما می توانید از آن درتمامی مکانهای ممکن ،استفاده نمایید.

 

کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسه راهی برق
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسه راهی برق
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال

30 کالای مرتبط