new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم رابط سه خانه سیار 10 متری ارت دار پارت الکتریک

 سیم رابط  سه خانه سیار پارت -  دارای  کابل 10 متری- دارای مغزی سرامیکی - دارای سه خروجی – دارای دستگیره برای حمل سه راهی 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

108,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

سیم رابط سه خانه سیار 10 متری پارت

سیم رابط سه خانه سیار پارت  دارای سه خروجی دایره شکل است که با شکل کلی آن همخوانی ویژه ای دارد. شما می توانید انواع دو شاخه معمولی و ارت دار را برای استفاده از جریان برق به سه خروجی برقی که بر روی بدنه این سیم رابط قرار دارد، متصل نمایید.از نکات مهمی که در این مدل از سه راهی سیار پارت وجود دارد، بدنه پلاستیکی محکم و با دوام ان است که عمر استفاده از محصول را افزایش می دهد و علاوه بر آن به دلیل وزن مناسب ، امکان حمل ان به راحتی میسر می گردد و شما به راحتی می توانید آنرا برای استفاده در محیط های مختلف با خود حمل نمایید. همچنین لازم به ذکر است که این مدل از سه راهی پارت در قسمت فوقانی خود دارای یک دستگیره است که می تواند به حمل راحت این وسیله نیز کمک کند.

   

  سه راهی سیار 10 متری پارت الکتریک

سیم رابط سه خانه سیار پارت  دارای یک کابل به متراژ 10 متر است  که امکان استفاده از وسایل را تحت متراژ ذکر شده برای شما فراهم میسازد.امروزه از انواع سیم رابط ها به دلیل امکان استفاده همزمان از چند وسیله برقی ، بسیار افزایش پیدا کرده است  و در مصارف خانگی  و صنعتی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. به طور مثال شما در زمانی که نیاز به استفاده از یکسری تجهیزات برقی به طور همزمان دارید ولی به دلیل فاصله زیاد پریز برق از آنها  ، نمی توانید استفاده لازم و همزمان ان وسایل را به گونه مطلوبی داشته باشید ، با استفاده از سیم رابط سه خانه سیار پارت به راحتی می توانید جریان برق مورد نیاز وسایل مربوطه را تامین نمایید و نیاز خود را رفع نمایید.  

سیم رابط سه خانه سیار پارت  دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهینامه استاندارد اروپا CE است که از مهمترین استانداردهای جهانی است که فقط به محصولاتی که دارای برخی ویژگی مانند امنیت و مقاومت بالا ،نداشتن هرگونه اسیب و ضرر برای انسان و محیط ، انعطاف پذیری بالا و موارد مشابه دیگر باشند، اعطا می گردد. از نکات مهم دیگر این سه راهی سیار پارت ، هسته سرامیکی آن است که امکان اسیب پذیری و آتش سوزی دستگاه را در برابر نوسانات جریان برق به حداقل می رساند. رنگ بدنه این مدل از سه راهی به رنگ ابی است و بخش درونی ان زرد رنگ است که ترکیب زیبایی را در کنار یکدیگر می سازد.

کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسیم رابط
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
سایر امکاناتارت دار
سایز کابل10 متری
تعداد خانهسه خانه
کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسیم رابط
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
سایر امکاناتارت دار
سایز کابل10 متری
تعداد خانهسه خانه

30 کالای مرتبط