new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم رابط سه خانه 1.8 متری ارتدار کلیددار پارت الکتریک مدل شهاب

سیم رابط سه خانه پارت – ارت دار- دارای کابل 1.8 متری - دارای سه پریز-  کلید روشن و خاموش 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
1 سال گارانتی

30,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

سه خانه 1.8 متری ارتدار پارت الکتریک مدل شهاب

سیم رابط سه خانه پارت امکان استفاده و اتصال چندین دستگاه را بر اساس تعداد خانه ، فراهم می سازند، برای مثال این مدل از سیم رابط پارت ، همانطور که از نام آن مشخص است دارای سه خانه با ظاهری گرد است و این بدان معناست که می توان سه دستگاه را به طور همزمان به این سیم رابط متصل نمود تا  برق مورد نیاز برای فعالیت خود را تامین  نمایند و دیگر نیاز به استفاده از سیم های طولانی برای استفاده ار تجهیزات برقی وجود ندارد.

   

  سیم رابط سه خانه ارت دار 1.8 متری کلید دار

سیم رابط سه خانه پارت از جنس پلاستیک سخت و محکم است که این یکی از ویژگی های مهم این محصول به شمار می آید زیرا علاوه بر دوام و استحکام بالا ، وزن مناسبی را در محصول ایجاد می نماید و می توان در صورت لزوم برای استفاده در محل های مختلف سه راهی را  با خود حمل نمود. یکی دیگر  از ویژگیهای مهم سیم رابط سه خانه پارت ، قابلیت اتصال دو شاخه های معمولی و ارت دار به آن است  که محدودیت استفاده را به حداقل می رساند. لازم به ذکر است  بر روی این سیم رابط سه خانه ، کلید قطع و وصل جریان قرار دارد که این امکان را فراهم می سازد که در مواقعی که نیاز به استفاده از دستگاه های متصله وجود ندارد ، جریان برق را با فشردن کلید مربوطه قطع و سیم رابط را خاموش نماییم که این ویژگی تاثیر بسیار در کاهش مصرف و هزینه استفاده از برق دارد .

سیم رابط سه خانه پارت  دارای مدل های مخنتلفی است که با در نظر گرفتن تعداد وسایلی که ممکن است به طور همزمان نیاز به استفاده از انها وجود داشته باشد ،  تعداد خانه های آنها با هم تفاوت دارد. یکی از موارد دیگر که سبب تفاوت و تمایز مدل های مختلف  سیم رابط های پارت الکتریک  می شود ، تفاوت در متراژ سیم  یا کابل اتصال به برق می باشد که به متراژ مختلف تولید می شوند، برای مثال این مدل از سیم رابط سه خانه پارت دارای سیمی به متراژ 1.8 متر است  که این امکان را فراهم می سازد تا وسایل برقی که قرار است به این سه راهی متصل شوند تا فاصله حداکثر 1.8 متر از پریز برق قرار گرفته باشند . 

کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسیم رابط
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
سایر امکاناتارت دار | کلید دار
سایز کابل1.8 متری
تعداد خانهسه خانه
کشور سازندهایران
برندپارت الکتریک
نوع محصولسیم رابط
جنس بدنهپلاستیکی
گارانتی1 سال
سایر امکاناتارت دار | کلید دار
سایز کابل1.8 متری
تعداد خانهسه خانه

30 کالای مرتبط