new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

چراغ سقفی 20×40 کاریکسی مدل مارال

چراغ سقفی کاریکسی 20×40 مدل مارال – بدنه چوب باکیفیت و شیشه نشکن طرح مشبک - قابل نصب به صورت سقفی یا آویز - قابل استفاده با لامپ های سرپیچ دار و یا انتخاب کیت پنل SMD متناسب با سایز هر چراغ در سه رنگ – در سه رنگ چوب سفید، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
3 سال گارانتی
  • سقفی
  • آویز

351,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

چراغ سقفی 20×40 کاریکسی مدل مارال

چراغ سقفی 20×40 کاریکسی مدل مارال محصولی است که بدنه ای مستطیل شکل دارد و می تواند به صورت چراغ آویز یا سقفی ساده مورد استفاده قرار گیرد. طراحی این محصول به گونه ای است که شما می توانید به عنوان روشنایی اصلی در محیط های اداری و تجاری از این چراغ استفاده نمایید. در ساخت این محصول از ترکیب چوب با کیفیت بالا و شیشه نشکن استفاده شده است که به شما اطمینان می دهد بدون نگرانی از خرابی بتوانید این چراغ را در محیط های مختلف به کار ببرید. رنگ چوب این چراغ سقفی را می توانید در زمان خرید از بین رنگ های سفید، قهوه ای روشن و قهوه ای تیره انتخاب نمایید و با سایر المان های محیط خود هماهنگ نمایید. این چراغ قابل استفاده با لامپ های سرپیچ دار و یا انتخاب کیت پنل SMD متناسب با سایز هر چراغ در سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و یخی می باشد و همچنین با داشتن شکل ظاهری زیبا می توانند باعث جذابیت محیط نیز شوند.

شما می توانید با خرید این چراغ سقفی روکار علاوه بر دریافت کالایی با کیفیت که به خوبی محیط اطراف شما را روشنی می بخشد، محصولی فوق العاده زیبا و متفاوت داشته باشید که قادر است باوجود خود جلوه ای متفاوت به محیط اطراف شما ببخشد. این محصول کارآمد از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار بوده و در برابر عواملی همچون ضربه، حرارت و ... مقاوم است. چراغ سقفی 20×40 کاریکسی مدل مارال می تواند به دو صورت سرپیچ دار یا ال ای دی تولید شود که در مدل سرپیچ دار داخل چراغ می توان از انواع لامپ ال ای دی یا کم مصرف استفاده کرد و در مدل ال ای دی می توان کیت پنل SMD در سه رنگ نور آفتابی، مهتابی و یخی انتخاب کرد که در این حالت ضمن ایجاد نور یکنواخت در مصرف انرژی هم صرفه جویی می شود.

چراغ سقفی 20×40 کاریکسی مدل مارال محصولی است که با استفاده از تجهیزات مدرن و با قطعاتی استاندارد تولید شده است و نسبت به کیفیت بالای خود از قیمت مناسبی برخوردار است. شما می توانید جهت خرید چراغ سقفی 20×40 مارال کاریکسی و یا اطلاع از قیمت چراغ سقفی 20×40 کاریکسی مدل مارال به سایت www.lighthome.ir مراجعه نمایند.

کشور سازندهایران
برندکاریکسی
گارانتی3 سال
نوع روشناییسقفی
نوع نصبروکار | آویز
سایز روشنایی40 * 20
رنگسفید | قهوه ای
نوع سر پیچ و لامپE27 | SMD
کشور سازندهایران
برندکاریکسی
گارانتی3 سال
نوع روشناییسقفی
نوع نصبروکار | آویز
سایز روشنایی40 * 20
رنگسفید | قهوه ای
نوع سر پیچ و لامپE27 | SMD

30 کالای مرتبط