کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

بنتونیت اکتیودار والی

بنتونیت والی – دارای قابلیت اکتیو و میکرونیزه بودن – فروش به صورت کیسه 30 کیلوگرمی – کاهش دهنده مقاومت زمین – مناسب جهت استفاده در سیستم چاه ارت

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

بنتونیت اکتیو دار والی

بنتونیت اکتیو محصولی است که در دسته لوازم چاه ارت قرار دارد و به صورت پودری در کیسه های 30 کیلوگرمی عرضه می شود ، این محصول که بنتونیت فعال نیز نامیده می شود محصول مناسبی جهت استفاده در چاه ارت است و ویژگی های موثری برای حفاظت در مقابل ولتاژ بالا دارد. بنتونیت اکتیو دار علاوه بر داشتن خواص کاهنده مقاومت الکتریکی وظیفه محافظت از صفحه مسی را هم به عهده دارد و می تواند در پر کردن فضای باقیمانده چاه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

بنتونیت اکتیو دار والی پودری است که خاصیتی کمی اسیدی دارد و در واقع خاک رس قهوه ای کم رنگی است و به مقدار 5 برابر وزن خود می تواند آب جذب نماید همچنین بنتونیت وقتی در محلی قرار گیرد می تواند رطوبت را از خاک جذب کند و نقش موثری در سیستم چاه ارت دارد به این صورت که کمک می کند اضافه ولتاژها و اضافه بارهای تولید شده از وسایل الکترونیکی به زمین منتقل شود و خطر برق گرفتگی کاهش یابد. یکی از ویژگی های این ماده سازگاری آن با محیط زیست است زیرا فاقد مواد شیمیایی مضر است.

بنتونیت والی نوع میکرونیزه و اکتیو دار است که خاصیت جذب آب بالایی دارد و تا مدت طولانی می تواند رطوبت را داخل خود نگه دارد به همین دلیل برای زمین های خشک و کویری نیز مناسب است همچنین بنتونیت به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است زیرا در کیسه های 30 کیلویی عرضه می شود و برای استفاده باید با آب به صورت دوغاب درآید و در اکثر روش های اجرای چاه ارت می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

بنتونیت اکتیودار یکی از المان های قابل استفاده در راه اندازی سیستم ارتینگ است که به صورت دوغاب در می آید و دور تا دور الکترود چاه ریخته می شود. شما می توانید برای خرید بنتونیت والی و یا اطلاع از قیمت بنتونیت اکتیو دار به سایت لایت هوم مراجعه کنید.

برندوالی
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن30 کیلوگرم
برندوالی
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن30 کیلوگرم