کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

مواد کاهنده مقاومت زمین GEM

بنتونیت GEM – فروش و بسته بندی با کیسه های 15 کیلوگرمی – کاهش دهنده مقاومت الکتریکی زمین – قابلیت رسانایی الکتریکی بالا – اثرات غیر مخرب زیستی و سازگار با محیط زیست

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

بنتونیت GEM

ماده کاهنده مقاومت زمین GEM از انواع مواد با هدایت الکتریکی بالا است که در واقع نسل جدیدی از مواد کاهنده می باشد که بر پایه کربن ساخته شده است و از مرغوب ترین این مواد است و در تمامی شرایط زمین ها قابل استفاده است. این ماده ترکیبی از مواد شیمیایی و معدنی با ضریب هدایت الکتریکی بالا است که برای پر کردن فضای اطراف هادی های ارت مورد استفاده قرار می گیرد همچنین موادی که داخل آن به کار رفته است مقاومت الکتریکی زمین را به مقدار زیادی کاهش داده و عملکرد سیستم ارت را نیز بهبود می بخشد.

مواد کاهنده مقاومت خاک GEM که نام آن از عبارت  Ground Enhancement Materialگرفته شده است در واقع افزایش دهنده کیفیت و کاربری سیستم ارتینگ است و در دسته لوازم چاه ارت قرار دارد . این ماده با داشتن ترکیبات خاص سبب ایجاد خوردگی در هادی های ارت نمی شود و با وجود آب های سطحی زیاد شسته نشده و دوام بالایی دارد.

ویژگی های GEM

  • مقاومت الکتریکی پایین
  • بدون نیاز به نگهداری و تزریق آب و نمک
  • مقاوم در برابر هوازدگی
  • ارتقا دهنده سیستم ارت
  • سازگاری بالا با محیط زیست

بنتونیت GEM در انواع روش های اجرایی سیستم ارت مورد استفاده قرار می گیرد و مشتریان می توانند برای خرید GEM و یا اطلاع از قیمت مواد کاهنده GEM به سایت لایت هوم مراجعه نمایند.

برندGEM
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن15 کیلوگرم
برندGEM
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن15 کیلوگرم