کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

مواد کاهنده مقاومت زمین GIM

بنتونیت GIM – فروش به صورت کیسه 15 کیلوگرمی – از مواد کاهنده مقاومت زمین – دارای هدایت الکتریکی بالا – ترکیبی از مواد طبیعی و شیمیایی با اثرات غیر مخرب محیط زیستی

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

مواد کاهنده مقاومت خاک GIM

بنتونیت GIM که نام آن خلاصه شده نام انگلیسی Ground Improving Material می باشد در دسته مواد کاهنده مقاومت الکتریکی زمین قرار دارد که هدایت التریکی بالایی نیز دارد و می تواند به خوبی جریان های برق اضافی را از دستگاه های الکترونیکی گرفته و به زمین منتقل کند. ماده کاهنده مقاومت خاک GIM از مواد جدیدی است که بر پایه کربن ساخته شده که به دلیل مطابقت با استانداردها توانسته است جایگزین ترکیب نمک و ذغال سنگ و همچنین بنتونیت گردد.

مواد کاهنده اهم خاک GIM از المان هایی هستند که می توانند در سیستم چاه ارت مورد استفاده قرار گیرند که از مرغوب ترین این مواد هستند و در تمامی زمین ها با هر شرایطی می توان این مواد را به کار برد. GIM ترکیبی از انواع مواد معدنی و شیمیایی با ضریب هدایت الکتریکی بالا است که برای پر کردن اطراف هادی های ارت در چاه مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل داشتن ترکیبات خاص مقاومت الکتریکی زمین را به مقدار زیادی کاهش داده و موجب ارتقای کارآیی و عملکرد سیستم های ارتینگ می گردد.

از ویژگی های بنتونیت GIM می توان به خاصیت شسته نشدن آن و عدم ایجاد خوردگی الکترودها اشاره کرد به طور مثال در مناطقی که مقاومت الکتریکی خاک بالا است می توان با خرید مواد کاهنده مقاومت زمین GIM و استفاده از آن اتصال الکتریکی مناسبی بین خاک و هادی ارت ایجاد کرد و همچنین این مواد به راحتی توسط آب  های سطحی شسته نمی شوند.

ویژگی های GIM

  • عدم ایجاد خوردگی در هادی های ارت
  • مقاوم در برابر شسته شدن توسط آب های سطحی
  • جذب رطوبت بالا با خاصیت اسفنجی
  • بدون نیاز به نگهداری و تزریق دوباره آب و نمک
  • داشتن مقاومت الکتریکی اولیه ثابت
  • با دوام و مقاومت بالا در برابر هوازدگی
  • سازگار با محیط زیست
  • قابل استفاده در انواع روش های ارتینگ

استفاده از GIM به این صورت است که بعد از حفر کانال یا چاه با عمق مناسب الکترود داخل چاه قرار داده می شود و باید GIM را با آب مخلوط نمود و دور تا دور الکترود ریخت تا تمامی حفره های خاک پر شود و حداقل تا 10 سانتیمتر عمق داشته باشد. شما می توانید با مراجعه به سایت لایت هوم از قیمت بنتونیت GIM مطلع شوید.

برندGIM
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن15 کیلوگرم
برندGIM
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن15 کیلوگرم