کانال تلگرام
اینستاگرام
تماس با ما
تماس با ما
new menu

3 و 4 آذر ماه (Black Friday) بزرگترین حراج سال دی سی ای کالا و لایت هوم را از دست ندهید!

شماره تلفن: (20 خط - داخلی 208 و 207 و 206) 02177225747 -02177188850- (تلگرام)22 و 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

بنتونیت میکرونیزه 30 کیلویی

بنتونیت مهرابی میکرونیزه – فروش به صورت کیسه های 30 کیلوگرمی – کاهش دهنده مقاومت زمین – خاصیت نگه داری رطوبت خاک در حد بالا - دارای مقاومت الکتریکی کم

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

بنتونیت میکرونیزه مهرابی

بنتونیت مهرابی پودری است که خاصیتی کمی اسیدی دارد و در واقع خاک رس قهوه ای کم رنگی است که به مقدار 5 برابر وزن خود می تواند آب جذب نماید و پس از آن تا 30 برابر حجم اولیه اش فضا اشغال می کند. بنتونیت وقتی در محلی قرار گیرد می تواند رطوبت را از خاک جذب کند به همین دلیل در راه اندازی چاه ارت مورد استفاده قرار می گیرد همچنین این ماده کمک می کند تا مقاومت الکتریکی خاک کاهش یاید و نقش موثری در سیستم ارت دارد.

پودر بنتونیت دارای رنگ سفید مایل به کرم است که دانه بندی بسیار ریزی دارد و به صورت کیسه ای به فروش می رسد همچنین به دلیل داشتن خواص نرم بودن ، تورم پذیری ، قابلیت نسبتا خوب در مخلوط شدن با آب ، خمیری شدن ، چسبندگی و غیره کاربردهای زیادی دارد که یکی از مهم ترین آنها استفاده در چاه ارت است به این صورت که بعد از حفر چاه تیغه ارت داخل آن قرار داده می شود و باقی مانده فضای چاه با استفاده از بنتونیت یا دیگر مواد کاهنده مقاومت پر می شود بنابراین اضافه ولتاژها وبارهای اضافه از طریق سیم ارت به صفحه مسی منتقل می شوند و نهایتا به زمین می رسند تا خطر برق گرفتگی از بین برود. بنتونیت مهرابی در همه زمین ها به خصوص در زمین های زیر به کار می رود :

  • زمین های صخره ای
  • زمین های سنگلاخی
  • مناطق کوهستانی
  • زمین های شنی مرطوب و خشک
  • مناطقی با تغییرات زیاد خاک و دما

بنتونیت میکرونیزه یکی از المان های قابل استفاده در راه اندازی سیستم ارتینگ است که به صورت دوغاب در می آید و دور تا دور الکترود چاه ریخته می شود. شما می توانید برای خرید بنتونیت میکرونیزه و یا اطلاع از قیمت این ماده به سایت لایت هوم مراجعه کنید.

نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن30 کیلوگرم
نوع محصولبنتونیت و مواد کاهنده مقاوت زمین
وزن30 کیلوگرم