new menu
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری AEG تک فاز 16 آمپر 10 کیلو آمپر

جریان نامی 16 آمپر - تک پل قدرت قطع جریان 10 کیلو آمپر  دو نوع تیپ B و C

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

27,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری AEG تک فاز 16 آمپر 10 کیلو آمپر

کلید مینیاتوری 16 آمپر AEG تک فاز 10 کیلو آمپر تک پل است. این مدل کلید دارای جریان نامی 10 آمپر می باشد و قدرت قطع جریان آن برابر با 10 کیلو آمپر می باشد. رنج جریانی که فیوزهای مینیاتوری تحمل می کند گسترده است و شما می توانید بسته به نوع مصرف صنعتی یا خانگی آن را انتخاب کنید و سفارش دهید.
فیوز مینیاتوری AEG با جریان برق AC ولتاژ 220 تا 240 ولت برای رنج جریان 0.5 الی 63 آمپر می باشد. کلید مینیاتوری AEG در انواع یک پل ، دوپل ، سه پل و چهارپل تولید می شود و در تیپ های B ، C موجود می باشد. این کلید ها به کلیدهای ایمنی معروف هستند و وظیفه اصلی آنها حفظ دستگاه های برقی صنعتی و خانگی در برابر عبور اتصال یا جریان کوتاه است. در واقع وقتی اضافه بار روی مدار ایجاد می شود کلید مینیاتوری جریان را قطع می کند تا از آسیب رسیدن به سایر اجزای مدار جلوگیری کند و خطر آتش سوزی، برق گرفتگی و... رفع شود.

فیوز مینیاتوری درجه حفاظت پایینی دارد و باید در محیطی به دور از عوامل طبیعی مانند تابش مستقیم نور خورشید، بارش باران و برف و ... مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در تهیه آن از مواد پلی آمید مقاوم در برابر حرارت و شعله استفاده شده است تا در زمان آتش سوزی شعله ور نشود.

کلید مینیاتوری AEG تکفاز 16 آمپر 10 کیلو آمپر

کلید مینیاتوری 16 آمپر AEG تک فاز 10 کیلو آمپر را می توانید در دو مدل B و C خریداری کنید.

کلید مینیاتوری 16 آمپر AEG تک فاز نوع B

این نوع فیوز اکثرا برای مصارف خانگی و روشنایی در منازل استفاده می شود و حساسیت آن طوری است که برای کاربردهای عادی خانگی مناسب است در واقع زمانی که جریان اضافه بین 3 تا 5 برابر جریان لازم برای مدار باشد می تواند در زمان مشخصی برق را قطع کند تا وسیله های برقی منزل سالم بماند و آسیب نبیند.

کلید مینیاتوری 16 آمپر AEG تک فاز نوع C

این نوع از فیوزهای مینیاتوری که کلید های موتوری نیز نامیده می شود برای مصارف صنعتی بیشترین کاربرد را دارد و عملکرد آنها به گونه ای است که اگر اضافه بار بین 5 تا 10 برابر جریان نامی باشد طی زمان مشخصی مدار را قطع می کند و مانع آسیب دیدن تجهیزات می شود. کلیدهای نوع C نسبت به کلیدهای نوع B به زمان بیشتری برای قطع جریان نیاز دارند به همین دلیل به آنها کندکار نیز می گویند.

برای خرید کلید مینیاتوری 16 آمپر AEG تک فاز 10 کیلو آمپر و یا جهت اطلاع از قیمت فیوز مینیاتوری 16 آمپر AEG تک فاز 10 کیلو آمپر به سایت فروشگاه اینترنتی لایت هوم مراجعه نمایید و محصول را سفارش دهید.

کشور سازندهآلمان
برندAEG
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر16آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهآلمان
برندAEG
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی1 سال
آمپر16آمپر
تعداد پل1 پل

30 کالای مرتبط