new menu
شماره تلفن: (داخلی 101 و 111) 02177225747 - 02177454582 - 09016102521
روشنایی
کلید و پریز

کلید و پریز

کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ

راهنمای خرید یا توضیحات اضافه

کلید و پریز ویکو - مدل Kardelen

کلید و پریز توکار ویکو - مدل کاردلن

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به این محصول  >>    
5 سال گارانتی

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن Kardelen

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن زیبایی، راحتی و هماهنگی فوق العاده ای با محیط را برای کاربر فراهم می آورد. برای مدیریت روشنایی در مناسب ترین حالت ممکن و استفاده از صحیح ترین ابزار، هوشی هنرمندانه مورد نیاز است. ویکو با معرفی سری KARDELEN زیبایی، راحتی و هماهنگی را برای شما به ارمغان می آورد. سری کلید و پریز های کاردلن، با طیف غنی محصولات با 16 رنگ مختلف، ارائه می گردد. کلید و پریز ویکو مدل کاردلن دارای ظاهری مربع با گوشه هایی گرد می باشد. سطح این کلید ها دارای قوسی به داخل است که باعث ویژه تر شدن ظاهر این کلید ها می گردد. همچنین کاردلن این امکان را فراهم می آورد تا با استفاده از کادر های چندخانه به جای استفاده از چندین کلید و پریز مجزا در کنار یکدیگر، ظاهر محیط مرتب تر و منسجم تر گردد. می توان از این کادر ها به صورت عمودی یا افقی بنا به ضرورت استفاده نمود.

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن

کلید و پریز ویکو مدل کاردلن در دو رنگ اصلی سفید و کرم تولید می گردند. همچنین این کلید و پریز ها دارای دو خط نسبتا ضخیم در سمت راست و چپ خود هستند. ویکو این امکان را فراهم آورده است که این خطوط یا قاب ها که در 16 رنگ مختلف وجود دارند، تعویض شوند و به این ترتیب می توان رنگ و ظاهر قاب کلید و پریز ها را به راحتی از صورتی، سبز، آبی و یا نقره ای، به کرم، طلایی و یا گردویی تغییر داد.

امکان خرید کلید و پریز ویکو مدل کاردلن بصورت اینترنتی و از طریق فروشگاه لایت هوم و همچنین اطلاع از قیمت کلید و پریز ویکو کاردلن براحتی وجود دارد.

جعبه های نصب روکار، بهترین گزینه برای استفاده به روی دیوار های گچی است؛ تمام کلید و پریز ویکو مدل کاردلن را می توان برای نصب به صورت روکار نیز استفاده نمود.

روشنایی در محیط زندگی یا محل کار، یکی از مهم ترین عناصر طراحی دکوراسیون داخلی در دنیای امروز به حساب می آید. کلید و پریز ها که از اجزای اصلی روشنایی محیط ها به محسوب می شوند، به دلیل داشتن تنوع فوق العاده در رنگ ها و مدل های مختلف، این امکان را برای کاربر فراهم می آورند که با توجه به محیط و شرایط زندگی خود، بهترین و مطلوب ترین گزینه را انتخاب نمایند. با جستجویی ساده در میان گستره وسیع کلید و پریز ها می توان به راحتی مناسب ترین گزینه را برای محل زندگی یا محیط کار انتخاب نمود.

 

منبع: گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز ویکو مدل کاردلن، کلید و پریز مدل کاردلن، کلید و پریز کاردلن )

Info@lighthome.ir

نوشتن دیدگاه

کلید و پریز ویکو - مدل Kardelen

کلید و پریز ویکو - مدل Kardelen

کلید و پریز توکار ویکو - مدل کاردلن

نوشتن دیدگاه

3 محصول دیگر این مجموعه

نظرات درباره این محصول (0)

نظر جدید
نظر شما دریافت شد، پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

گزارش تخلف
ممنون برای گزارش تخلف.

گزارش تخلف
گزارش اسپم، توهین یا مطلب نا مناسب
* فیلد های ضروری
  یا لغو
ویرایش نظر