new menu
شماره تلفن: (داخلی 101 و 111) 02177225747 - 02177454582 - 09016102521
روشنایی
کلید و پریز

کلید و پریز

کلید مینیاتوری ومحافظ جان
داکت و ترانکینگ

کلید و پریز ویکو (Viko) ساخت ترکیه

4 محصول وجود دارد

کلید و پریز ویکو

شرکت کلید و پریز ویکو یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه تولید محصولات الکتریکی و کلید و پریز است. این شرکت با دارا بودن فضای داخلی بالغ بر 60000 متر مربع، بزرگترین بخش در تمام ترکیه محسوب می شود. طیف محصولات ویکو شامل انواع دسترسی ها، کلید و پریز ، جعبه فیوز، انواع تابلو برق، کلید های چند حالته، متر هوشمند، سیستم های اتوماتیک و ملزومات برقی ساختمان می باشد. همانطور که ویکو در ترکیه در سطح بالایی از تولید قرار دارد، با موفقیت در بازار جهانی محصولات الکتریکی و کلید و پریز، حضور فعال دارد؛ به طوری که 45% از تولیدات این شرکت به 70 کشور صادر می گردد. ویکو با افزایش طیف محصولات و تولید جدیدترین کلید و پریز ها، در خط جهانی جایگزین کردن محصولات مکانیکی با محصولات الکتریکی همراه است.

کلید و پریز ویکو

کلید و پریز ویکو با استفاده از مکانیزم هایی با استاندارد اروپا، قابلیت نصب بسیار ساده بر روی دیوار و امکان قرار گیری در عمق دیوار را داشته و مناسب برای محیط های مسکونی و اداری می باشد.

برای خرید کلید و پریز ویکو میتوان از طریق همین سایت اقدام به خرید اینترنتی نمود و یا برای دریافت لیست قیمت کلید و پریز ویکو با کارشناسان کلینیک برق بقایی تماس حاصل فرمایید.

 

کلید و پریز ویکو-مدل کاره

ویکو با حذف عناصر اضافی و ترکیب بهترین آنها در یک قاب، سری Karre را معرفی می کند. کاره با وجود سادگی در طراحی و با استفاده از رنگ های زیبا و برش های دقیق، باعث زیبایی محیط می گردد.

کلید و پریز ویکو سری Karre به راحتی به کابل الکتریکی متصل شده و با قابی محافظت می گردد. این سری در دو رنگ سفید و کرم عرضه می شود. سری کاره، با فریم های افقی و عمودی و ترکیبی از دو، سه، چهار، پنج یا شش یونیت، جایگزینی مناسب برای استفاده از چندین کلید و پریز مجزا است.

سری کاره از کلید و پریز ویکو ، با یک تماس کوچک و با دارا بودن ویژگی اتصال ساده به کابل الکتریکی، زیبایی محل زندگی را تکمیل می کند.

ویکو با کلید و پریز مدل کاره جدید آنتی باکتریال، گام مهمی در جهت برآورده ساختن نیاز مشتریانی برداشته است که تمایل به زندگی در محیطی پاکیزه تر و بهداشتی تر دارند. این سری از کلید و پریز ویکو ، با دارا بودن یون نقره، دارای اثر آنتی باکتریال بوده  و در برابر گرما و نور محافظت شده است.

همچنین سری آنتی باکتریال کلید و پریز ویکو مدل کاره، مناسب برای کودکان است که سیستم قدرتمندی برای محافظت از خود ندارند. این کلید ها، دارای یون های نانو سیلور معدنی است که تمامی میکروب ها را از محیط زندگی دور می کند. سری آنتی باکتریال کاره ویکو، قابل استفاده در محیط های مسکونی، مدارس، بیمارستان ها، مرکز خرید و تمام اماکن عمومی است. 

 

کلید و پریز ویکو-مدل کارمن اوپک

کلید و پریز ویکو سری کارمن اوپک با طراحی ویژه، نظرها را به سمت خود جلب می کند. ویکو، این سری از کلید و پریز ها را با تنوع بالا و با هماهنگی زیاد با دکور منزل، در رنگ های سفید، کرم، طوسی و بژ (شامپاینی) و بیش از 90 مکانیزم ارائه می کند. به علاوه، سری کارمن اوپک با تولید فریم های افقی و عمودی و ترکیبی از دو، سه، پنج یا شش یونیت، پاسخگوی تمامی نیاز ها می باشد.

مکانیزم با دوام کلید و پریز ویکو سری کارمن اوپک ، که به سرعت به روی دیوار نصب می گردند، تنها یکی از امتیازات ویژه ای ست که توسط سری کارمن اوپک ویکو ارائه می گردد. این مکانیزم ویژه که قابلیت ترکیب با کاور های مختلف و قابهای رنگی را دارد، باعث ایجاد تنوع در محیط می گردد.

  

کلید و پریز ویکو-مدل کارمن پلاس

کلید و پریز ویکو مدل کارمن پلاس با رنگ های خاص، طراحی زیبا و کیفیت بالا، فضای محیط را به کلی عوض می کند. این ویژگی کارمن، با ترکیب حرفه ای جزییات توسط ویکو تحقق می یابد. کلید و پریز ویکو سری کارمن پلاس با طراحی جالب توجه و رنگ های زیبا،  تقریبا مطابق با تمامی محیط ها است. استفاده از کلید و پریز کارمن پلاس ویکو، فرصت ترکیب رنگ های سفید و کرم با 14 رنگ زیبا، فراتر از مرز های سنتی پیشین را فراهم می کند.

جعبه های نصب روکار، بهترین گزینه برای استفاده به روی دیوار های گچی است؛ تمام کلید و پریز های سری کارمن پلاس را می توان برای نصب به صورت روکار نیز استفاده نمود.

 

کلید و پریز ویکو-مدل کاردلن

برای مدیریت روشنایی در مناسب ترین حالت ممکن و استفاده از ابزار صحیح، هوشی هنرمندانه مورد نیاز است. ویکو با معرفی سری KARDELEN، زیبایی، راحتی و هماهنگی را برای شما به ارمغان می آورد. کلید و پریز ویکو سری کاردلن، با طیف غنی محصولات از کلید ها تا پریز های ماهواره ای، قاب چندتایی، و قابلیت ترکیب قاب و کلید ها با 16 رنگ مختلف، ارائه می گردد.

جعبه های نصب روکار، بهترین گزینه برای استفاده به روی دیوار های گچی است؛ تمام کلید و پریز های سری کارمن اوپک را می توان برای نصب به صورت روکار نیز استفاده نمود.

 

 

منبع : گروه پژوهش و توسعه لایت هوم

( کلید و پریز ویکو کلید و پریز viko ساخت ترکیه )

info@lighthome.ir

 • موجود

  کلید و پریز ویکو - مدل Karre

  5 سال گارانتی

  6,770 تومان

 • تماس بگیرید

  کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Opaque

  5 سال گارانتی

 • تماس بگیرید

  کلید و پریز ویکو - مدل Carmen Plus

  5 سال گارانتی

 • تماس بگیرید

  کلید و پریز ویکو - مدل Kardelen

  5 سال گارانتی

کلید و پریز ویکو (Viko) ساخت ترکیه

تولیدکنندگان

هیچ تولیدکننده ای وجود ندارد