دیدن عکس در اندازه بزرگ

کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر ویسنا مدل 4.5KA

فیوز مینیاتوری ویسنا – 6 آمپر – تک فاز - حد تحمل جریان 4.5 کیلو آمپر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
2 سال گارانتی

16,800 تومان

اضافه کردن کم کردن

کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر ویسنا مدل 4.5KA

کلید مینیاتوری KA4.5  ویسنا 6 آمپر یک پل یکی از کلیدهایی است که برای محافظت از مدارها و وسایل الکتریکی در مقابل خطرات ناشی از اتصال کوتاه و عبور بار اضافه استفاده می شود و در تولیدات ویسنا مکانیزم عملکرد حرارتی برای حفاظت از مدار در برابر اتصال کوتاه طراحی شده است. این محصول دارای جریان متفاوت با در نظر گرفتن مدل های مختلف آن می باشد که در این مدل از کلید مینیاتوری ویسنا، جریان 6 آمپر بوده و کلید تک فاز است به این معنی که در برابر عبور جریان الکتریکی بیش از 6 آمپر حساس است و در صورت وقوع، مدار الکترکی را قطع می کند. این امر به سالم ماندن تجهیزات الکتریکی و وسایل برقی کمک می کند.

کلید مینیاتوری visena قدرت بالایی در قطع کردن مدار الکتریکی برای حفاظت از مدار یا وسایل الکتریکی در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه دارد و کاربرد فیوز مینیاتوری ویسنا با جریان برق AC و ولتاژ 230 تا 400 ولت برای جریان های بین 0.5 الی 63 آمپر می باشد. به علاوه، می توان از کلید مینیاتوری Visena یک پل 6 آمپر به دفعات زیاد برای قطع و وصل کردن جریان اسمی مدار استفاده کردکلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر ویسنا دارای بدنه ای از جنس پلی آمید می باشد که در هنگام آتش سوزی شعله نمی کشد و موجب آتش سوزی های گسترده نمی شود. همچنین، این بدنه نا رسانا می باشد و از برق گرفتگی جلوگیری می کند. در کلید مینیاتوری 6 آمپر مدل KA4.5 ویسنا از شاسی قطع و وصل با رنگ قهوه ای استفاده شده است. این محصول ساخت ویسنا است که از زیر مجموعه های گروه تولیدی بازرگانی شیله است. این مجموعه نماینده رسمی و انحصاری شرکت گونسان ترکیه در ایران می باشد که از سال 1387 شروع به کار کرده و در سال 1389 محصولات ایمنی و حفاظتی مانند کلید مینیاتوری و محافظ جان و ... را با نام شیله و ویسنا به بازار عرضه کردند.

برای خرید فیوز مینیاتوری 6 آمپر مدل KA4.5 تک پل ویسنا به سایت لایت هوم مراجعه کنید. این سایت اطلاعات لازم در ارتباط با قیمت کلید مینیاتوری تک فاز 6 آمپر مدل 4.5KA ویسنا و مشخصات فنی این محصول را دراختیار مشتریان خود قرار می دهد و با آگاهی از این اطلاعات قادر خواهید بود کلید مینیاتوری مورد نظر خود را سفارش دهید.

کشور سازندهچین
برندویسنا
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال
آمپر6 آمپر
تعداد پل1 پل
کشور سازندهچین
برندویسنا
نوع محصولمینیاتوری
جنس بدنهABS
گارانتی5 سال
آمپر6 آمپر
تعداد پل1 پل

23 کالای مرتبط