new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 36 فیوزه توکار ویسیج (visage)

جعبه فیوز ویسیج - 36 فیوزه – توکار - دارای درب شفاف با قابلیت قفل شدن-- قابلیت جدا کردن پوشش با توجه به تعداد فیوز مورد نیاز- قابلیت اتصال به زمین ( شین ارت)–  دارای قابی سفید از جنس ABS – مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتی گراد-IP20 

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10

93,100 تومان

اضافه کردن کم کردن

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 36 فیوزه توکار ویسیج (visage)

جعبه مینیاتوری ویسیج امروزه در تمامی ساختمان ها به دلیل نظم ایجاد شده در سیم کشی برق مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته اغلب سیم کشی ها به روش جعبه تقسیم بوده  است  که یکی از معایب این روش آشفتگی ظاهری در سیم ها ی مور استفاده می باشد . با استفاده از جعبه مینیاتورها ، تمامی واحدهای یک ساختمان از یک منبع برای تامین برق  استفاده می کنند . قاب مینیاتوری  را می توان در راهرو و یا درب ورودی واحد نصب کرد .

جعبه مینیاتوری ویسیج  دارای مدل های مختلف بر اساس تعداد فیوز می باشند ، این مدل 6 فیوزه می باشد و به صورت توکار نصب می گردد. از ویژگی های مهم این جعبه مینیاتوری ، قابلیت اتصال آن به زمین ( شین ارت ) می باشد، در تعریف کلی  این ویژگی امواج مضر و اسیب رسان به ساختمان و تمامی تجهیزات برقی  در آن را ، در زمین دفع میکند  و این خود عاملی موثر در افزایش عمر تجهیزات می باشد.

جعبه مینیاتوری ویسیج   دارای بدنه سفید رنگ از جنس ABS می باشد و دارای  یک درب شیشه ای که میتوان آن را قفل نمود، می باشد. این جعبه فیوز در برابر شعله و آتش سوزی بسیار مقاوم می باشد و تا حرارت 650 درجه را تحمل می نماید، همچنین دارای IP20 می باشد .

کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبتوکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه36 خانه
کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبتوکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه36 خانه