new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 24 فیوزه روکار ویسیج(visage)

جعبه فیوز ویسیج - روکار – 24 فیوزه – دارای قابی سفید از جنس ABS - دارای درب شفاف با قابلیت قفل شدن-  مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتی گراد- قابلیت جدا کردن پوشش با توجه به تعداد فیوز مورد نیاز – قابلیت اتصال به زمین ( شین ارت)-IP20

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10

70,900 تومان

اضافه کردن کم کردن

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 24 فیوزه روکار ویسیج

جعبه مینیاتوری ویسیج در ساختمان های نسل جدید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی با استفاده از این جعبه مینیاتوری با انتخاب تعداد فیوز مناسب، برق تمامی واحدهای ساختمان از آن تامین می شود و سر خط تمامی واحد ها از آن تامین می شود ، این ویژگی تاثیر بسزایی در حفظ زیبایی ظاهری و عدم آشفتگی و بهم ریختگی سیم ها ( روش جعبه تقسیم ) دارد. این جعبه فیوز به صورت روکار نصب می شود و 24 فیوزه می باشد .

جعبه مینیاتوری ویسیج سفید رنگ از جنس پلاستیک ABS می باشد و دارای درب شیشه ای  است که می توان آن را قفل نمود . پوشش این قاب مینیاتوری را می توان بر اساس تعداد فیوز مورد نظر جدا نمود ، همچنین کاملا در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتیگراد مقاوم است و IP20  می باشد . از نکات مهم این مدل از قاب مینیاتوری ویسیج قابلیت اتصال به زمین آن می باشد ، این ویژگی تاثیر بسیاری در محافظت و افزایش عمر تجهیزات برقی ساختمان دارد.

 

کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه24 خانه
کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه24 خانه