new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 16 فیوزه روکار ویسیج(visage)

جعبه فیوز ویسیج - روکار – 16 فیوزه – دارای قابی سفید از جنس ABS IP20 - دارای درب شفاف با قابلیت قفل شدن - مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتی گراد - قابلیت جدا کردن پوشش با توجه به تعداد فیوز مورد نیاز– قابلیت اتصال به زمین ( شین ارت)

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10

51,300 تومان

اضافه کردن کم کردن

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری )  16 فیوزه روکار ویسیج

جعبه مینیاتوری ویسیج  امروزه یکی از قسمت های مهم در برق ساختمان است که می توان آن را در راهرو و یا درب ورودی ساختمان نصب نمود و سر خط  تمامی واحدها از آن تغذیه می شود . استفاده از این قاب مینیاتوری آشفتگی ظاهری که در سیم کشی به روش جعبه تقسیم وجود  دارد ، را ندارد و علاوه بر آن از بزرگترین مزایای آن میتوان گفت که در صورت ایجاد مشکل در یک سرخط ، تنها آن مسیر از مدار خارج می شود و برق بقیه مسیرها قطع نمی شود.

جعبه مینیاتوری ویسیج دارای قابلیت اتصال به زمین است  ( شین ارت ) و این بدان معناست که در ساختمان های جدید برای جلوگیری از برق گرفتگی بر اثر صاعقه و یا بارندگی شدید چاهی را در مراحل ابتدایی ساخت  حفر کرده و در آن ورقی از جنس مس  قرار میدهند که امواج الکتریکی حاصل از صاعقه را به خود جذب نماید و در داخل زمین خارج نماید و آسیبی به تجهیزات برقی و ساختمان وارد نشود ، با استفاده از این مدل از قاب مینیاتوری ، میتوان خود جعبه را به زمین متصل نمود .

جعبه مینیاتوری ویسیج دارای قابی سفید رنگ از جنس پلاستیک ABS و در شفاف با قابلیت قفل کردن می باشد.همچنین یکی از نکات مهم این جعبه فیوز را می توان ورود سیم و کابل از 4 جهت و از پشت این تابلو نام برد. این مدل از جعبه مینیاتوری ویسیج دارای مقاومت بال در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه می باشد  و IP آن 20 می باشد که نشان دهنده مقاومت در برابر حرارت است. این مدل از جعبه مینیاتوری 16 فیوزه  می باشد.

کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه16 خانه
کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانه16 خانه