new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 9 فیوزه روکار ویسیج (visage )

جعبه فیوز ویسیج - روکار – 9 فیوزه – دارای قابی سفید از جنس ABS  - دارای درب شفاف با قابلیت قفل شدن -  IP20 - مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتی گراد - قابلیت جدا کردن پوشش با توجه به تعداد فیوز مورد نیاز – قابلیت اتصال به زمین ( شین ارت)

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10

26,300 تومان

اضافه کردن کم کردن

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری )  9 فیوزه روکار ویسیج

جعبه مینیاتوری ویسیج در ساختمان های نسل جدید با کاهش استفاده از سیم کشی به روش جعبه تقسیم به دلیل ظاهر نا مطلوب ، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از جعبه فیوز برق تمامی واحدها از یک مرجع تغذیه می شود و سرخط تمامی واحد ها یکجا قرار دارد. این قاب مینیاتوری ، نصبش به صورت روکار می باشد و 9 فیوزه می باشد.

جعبه مینیاتوری ویسیج دارای قابی سفید رنگ از جنس ABS است ، همچنین دارای درب  از جنس شیشه با  قابلیت قفل شدن نیز می باشد . از ویژگی های مهم این مدل از جعبه فیوز ، میتوان مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه سانتی گراد را نام برد  ، از دیگر ویژگی های حائز اهمیت این محصول آن است که می توان آن را به زمین متصل نمود ( دارای شین ارت  ) و تمامی ارتعاشات و امواج الکتریکی حاصل از صاعقه و غیره  را توسط آن به زمین منتقل می شود  و ازبروز هر گونه خسارت مالی و جانی جلوگیری می کند. 

کشور سازندهترکیه
برندویسنا | ویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانهنه خانه
کشور سازندهترکیه
برندویسنا | ویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتIP20
تعداد خانهنه خانه