new menu
سوپر تخفیفی های لایت هوم
شماره های تماس: (داخلی های 206 الی 213) 02177225747 (تلگرام و واتساپ) 09016102521
کلید و پریز
روشنایی
کلید مینیاتوری ومحافظ جان
سینی کابل و داکت و ترانکینگ
دیدن عکس در اندازه بزرگ

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری ) 6 فیوزه روکار ویسیج (visage)

جعبه فیوز ویسیج - قابلیت اتصال به زمین ( دارای شین ارت) – دارای قاب سفید از جنس ABS– دارای قابلیت ورود سیم و کابل از 4 جهت – IP20 - دارای درب شفاف با قابلیت قفل - مقاوم در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه روکار - 6 فیوزه

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    8/10

22,500 تومان

اضافه کردن کم کردن

جعبه مینیاتوری( قاب مینیاتوری )  6 فیوزه روکار ویسیج

جعبه مینیاتوری ویسیج  امروزه یکی از قسمت های مهم در برق ساختمان است که می توان آن را در راهرو و یا درب ورودی ساختمان نصب نمود و سر خط  تمامی واحدها از آن تغذیه می شود .  با استفاده از این قاب مینیاتوری آشفتگی ظاهری که در سیم کشی به روش جعبه تقسیم ودیده می شود، را ندارد و علاوه بر آن از بزرگترین مزایای آن میتوان این مورد را بیان کرد که در صورت ایجاد مشکل در یک سرخط ، تنها آن مسیر از مدار خارج می شود و برق بقیه مسیرها قطع نمی شود.

جعبه مینیاتوری ویسیج دارای قابلیت اتصال به زمین است ( شین ارت ) و این بدان معناست که در ساختمان های جدید برای جلوگیری از برق گرفتگی بر اثر صاعقه و یا بارندگی شدید چاهی را در مراحل ابتدایی ساخت  حفر کرده و در آن ورقی از جنس مس  قرار میدهند که امواج الکتریکی حاصل از صاعقه را به خود جذب نماید و در داخل زمین خارج نماید و آسیبی به تجهیزات برقی و ساختمان وارد نشود .

جعبه مینیاتوری ویسیج دارای قابی سفید رنگ از جنس پلاستیک ABS  و در شفاف با قابلیت قفل کردن می باشد.همچنین یکی از نکات مهم این جعبه فیوز را می توان ورود سیم و کابل از 4 جهت و از پشت این تابلو نام برد. این مدل از جعبه مینیاتوری ویسیج دارای مقاومت بال در برابر حرارت و آتش سوزی تا دمای 650 درجه می باشد  و IP آن 20 می باشد که نشان دهنده مقاومت در برابر حرارت است. این مدل از جعبه فیوز مینیاتوری ویسیج 6 فیوزه است و به صورت روکار نصب می شود.

کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتقابلیت ورود سیم و کابل از 4 جهت – IP20
تعداد خانهشش خانه
کشور سازندهترکیه
برندویسیج
نوع محصولقاب مینیاتوری
جنس بدنهABS
نوع نصبروکار
رنگسفید
سایر امکاناتقابلیت ورود سیم و کابل از 4 جهت – IP20
تعداد خانهشش خانه