سوپر تخفیفی های لایت هوم
دیدن عکس در اندازه بزرگ

چراغ سقفی 30 وات COB مدل SPN-HL1200

چراغ سقفی COB اس پی ان - 30وات -220 ولت – شار نوری 2150 تا 2280 لومن – جنس آلومینیوم – رنگ آفتابی سفید-قطر برش 8.5 سانتیمتر

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.5/10

407,000 تومان

اضافه کردن کم کردن

چراغ سقفی 30 وات COB مدل SPN-HL1200

چراغ سقفی COB اس پی ان  در گروه محصولاتی قرار دارد که در داخل خود ال ای دی از نوع   COB LEDدارد که امروزه از انواع چراغ پنلی به دلیل نور شفاف و با کیفیت بالا در محیط نصب ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.شما می توانید به راحتی تعداد زیادی از این چراغ سقفی SPN را در محل مورد نظر برای تولید نور بیشتر د رکنار یکدیگر نصب نمایید. شکل ظاهری این چراغ دایره ای و است و بدنه سفید رنگی دارد که به شما امکان نصب و استفاده از چراغ را برای محیط های گوناگون با طراحی مختلف می دهد .لازم است بدانید ،شما قبل از خرید این چراغ ها باید نوع نصب و  قطر برش این چراغ های پنلی COB اس پی ان را به دقیت مورد بررسی قرار دهید  تا به هنگام نصب دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. برای مثال این مدل از چراغ پنلی COB دارای قطر برش 8.5 سانتی متر و شما می توانید به راحتی با ایجاد حفره ای با ابعاد ذکر شده ، به راحتی ان را در میان حفره مورد نظر نصب نمایید.

       

چراغ سقفی 30 وات COB مدل spn-hl1200

       

چراغ سقفی COB اس پی ان  دارای مزایای فراوانی است که از مهمترین آنها می توان  به کاهش مصرف برق ، تولید نور شفاف، کاهش گرمای محیط و موارد دیگر می توان اشاره نمود. همچنین شما می توانید رنگ نور موردنیاز را با خرید این چراغ پنلی SPN انتخاب نمایید که این مدل دارای رنگ نور سفید افتابی است. این چراغهای پنلی COB اس پی ان ، بر اساس توان چراغ  ،ولتاژ و شار نوری و موارد مشابه دیگر دارای مدل های مختلفی است که این مدل دارای چراغ LED COB دارای توان 30 وات و شار نوری 2150 تا 2280 لومن  می باشد. شما به راحتی با استفاد از این چراغ های می توانید مصرف برق را به شدت کاهش دهید و از هدر رفت انرژی نیز جلوگیری نمایید.

کشور سازندهایران
برندSPN
گارانتی1 سال
نوع روشناییسقفی
توان30 وات
نوع نصبتوکار
رنگ لامپآفتابی | مهتابی
سایز روشنایی18 سانتیمتر
رنگسفید
نوع سر پیچ و لامپCOB
شار نوری ( لومن )2150 | 2280
کشور سازندهایران
برندSPN
گارانتی1 سال
نوع روشناییسقفی
توان30 وات
نوع نصبتوکار
رنگ لامپآفتابی | مهتابی
سایز روشنایی18 سانتیمتر
رنگسفید
نوع سر پیچ و لامپCOB
شار نوری ( لومن )2150 | 2280

30 کالای مرتبط