دیدن عکس در اندازه بزرگ

داکت شیاردار طوسی و آبی سوپیتا

داکت شیاردار طوسی و آبی سوپیتا – در دو سایز مختلف – مناسب برای تابلوهای برق

نوع داکتابعاد محصولقیمت رنگ طوسی(تومان)قیمت رنگ آبی(تومان)
داکت 3×330 × 30 میلیمتر-3820
داکت 6×4 ریتال60 × 40 میلیمتر83209010
داکت 6×6 ریتال60 × 60 میلیمتر1000011090

قیمت ها برحسب شاخه های دو متری می باشد

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

داکت شیاردار طوسی و آبی سوپیتا

انواع داکت شیاردار سوپیتا رنگ سفید آبی به لحاظ شکل ظاهری دارای شیارهایی روی بدنه می باشند که طراحی زیبای آنها سبب شده است این محصولات برای استفاده در تابلوهای برق فشار ضعیف یا فشار قوی مناسب باشند.به طور کلی کاربرد داکتهای شیاردار عبور دادن سیمها و کابل های مختلف از یک بستر امن است در واقع با استفاده از این تولیدات شما علاوه بر اینکه می توانید تجهیزا ت مربوط به سیمکشی خود را در برابر صدمات وارده محافظت نمایید در عین حال امکان نظم بخشیدن به کابلها و سیمهای یک مجموعه نیز فراهم می گردد.

      

داکت شیاردار طوسی سوپیتا

  

این محصول در سه اندازه مختلف تولید می شود که مشتریان بسته به نیازشان و حجم سیمهایی که قرار است از داخل این داکت عبور کند می توانند اقدام به خرید داکت طوسی و  آبی شیاردار سوپیتا در ابعاد متنوع نمایند. دو سایز از این محصول با نام ریتال آورده شده اند که در ادامه شما را با مفهوم آشنا می کنیم تا با دید مناسب انتخاب نمایید.

  

داکت شیاردار سوپیتا

 

یکی از برندهای اصلی تولید کننده انواع تابلوهای برقی در سراسر دنیا شرکت ریتال آلمان می باشد که همین امر باعث شده تا ریتال به عنوان بزرگترین تولید کننده تابلوهای برق شناخته شود و هم اکنون نیز نام ریتال به عنوان استاندارد تابلوهای برقی به کار می رود. داکت 4 در 6 ریتال سوپیتا و داکت شیاردار 6 در 6 ریتال سوپیتا در واقع محصولاتی هستند که مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده اند و از آنها می توان در تابلوهای برق استاندارد ریتال برای عبور کابل های مختلف استفاده کرد.

یکی از ویژگی هایی که هنگام خرید داکت سوپیتا باید به آن توجه نمود محکم بودن درب آنهاست تا در صورت عبور حجم بالای کابل و سیمهای مختلف درب محفظه باز نشود البته با انتخاب داکت های قفل شونده سوپیتا و با توجه به قیمت مناسب داکت سفید آبی شیاردار سوپتا می توانید با اطمینان این محصولات را از سایت www.lighthome.ir تهیه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسوپیتا
نوع محصولداکت
جنس بدنهABS
رنگخاکستری | آبی
سایز داکت6*6 | 6*4
نوع داکتشیاردار
کشور سازندهایران
برندسوپیتا
نوع محصولداکت
جنس بدنهABS
رنگخاکستری | آبی
سایز داکت6*6 | 6*4
نوع داکتشیاردار