دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل فرمان سیمیا

کابل فرمان سیمیا - دارای نوع شیلد دار یا بدون شیلد

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کابل فرمان سیمیا

کابل فرمان سیمیا یا کابل کنترل سیمیا یکی از محصولات پر کاربرد این شرکت است که در دو نوع شیلد دار یا متداول تولید می شود و هرکدام دارای کاربری های متفاوتی می باشند.

از کابل فرمان می توان در کابل کشی های زیر زمین یا در محل هایی که احتمال ضربه مکانیکی وجود دارد استفاده کرد همچنین این کابل ها با عایقی پوشانده شده اند و به همین دلیل این کابل ها مانند کابل فرمان سیمیا در مقابل ضربات فیزیکی و فشار مکانیکی تحمل بالایی دارد.

کابل فرمان سیمیا برای کنترل و اتصال در ماشین ها ، خطوط تولید ، تسمه نقاله ، ابزار آلات ماشین ها ، خطوط مونتاژ و تجهیزات اتوماتیک استفاده می شود و در محل هایی که نیاز به نصب ثابت داریم و برای تنش های مکانیکی متوسط استفاده از این کابل توصیه می شود.

استفاده از کابل فرمان سیمیا در هوای باز مناسب نیست و بهتر است در محیط های سرپوشیده از کابل کنترل استفاده کرد.

استفاده از کابل معمولی در کانال ها و تونل های زمینی باعث می شود به کابل فشار وارد شود و ممکن است آب به داخل آن نفوذ کند بنابراین در این مواقع استفاده از کابل کنترل مانند کابل کنترل سیمیا توصیه می شود و احتمال شکسته شدن یا نفوذ آب وجود ندارد.

کابل های کنترل سیمیا در دو نوع متداول و ابزار دقیق به بازار عرضه شده است که نوع متداول این کابل ها دارای سطح مقطع گرد یا تخت هستند و هادی آنها ممکن است افشان یا مفتولی و نیمه افشان باشد.

کابل فرمان سیمیا با سطح مقطع گرد

  

کابل فرمان سیمیا

 

کابل فرمان سیمیا با سطح مقطع تخت

  

کابل فرمان سیمیا

 

کابل های ابزار دقیق هم در دسته کابل های فرمان یا کنترل قرار می گیرند که برای کنترل فرآیند و پردازش داده ها از این کابل ها استفاده می شود به طور مثال در اتاق های کنترل سالن های صنعتی یا در پست های برق این کابل ها کاربرد زیادی دارند.

کابل فرمان سیمیا می تواند شیلد دار یا بدون شیلد باشد که عایق آنها نیز ممکن است از جنس PE یا PVC باشد.

  

کابل فرمان سیمیا

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کابل فرمان سیمیا کابل کنترل سیمیا )

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
نوع محصولسیم و کابل