دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل شیلد دار سیمیا

کابل شیلد دار سیمیا - دارای هادی افشان

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

کابل شیلد دار سیمیا

کابل شیلد دار کابلی است که به یک لایه محافظ داخلی مجهز شده است و هدف از قرار گیری این لایه در کابل شیلدار محافظت آن در برابر تداخلات مکانیکی و الکتریکی می باشد همچنین با شیلد دار کردن کابل ها می توان از ایجاد نویزهای الکتریکی جلوگیری می نماید.

کابل شیلد دار سیمیا دارای هادی افشان می باشد و در واقع کابل کنترلی است که برای محافظت بیشتر مجهز به شیلد شده است و از این نوع کابل در تابلوهای فرمان و در مکان هایی که میدان مغناطیسی وجود دارد استفاده می شود.

کابل شیلد دار سیمیا به دلیل داشتن روکش و عایق پی وی سی در برابر میدان های الکترومغناطیسی مقاوم است ولی استفاده از کابل کنترل شیلد دار سیمیا در فضاهای آزاد و سیستم های نقاله توصیه نمی شود.

در صورت به کارگیری از کابل شیلدار سیمیا می توان سیستم مورد نظر را در برابر تداخلات مغناطیسی محافظت کرد ودر نتیجه هنگام انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال نویز الکتریکی ایجاد نخواهد شد.

جنس هادی در کابل شیلدار سیمیا مس آنیل شده کلاس 5 است و عایق در این کابل ها در صورتی که از 5 رشته بیشتر باشد با شماره گذاری مشخص می شود و روکش میانی آن می تواند بنا به درخواست مشتری یک لایه پلی استر یا آمیزه ای از پی وی سی باشد.

جنس بافت این کابل ها مس ساده یا قلع اندود است و دارای سطح مقطع های مختلفی می باشد.

  

کابل شیلد دار سیمیا

 

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم
( کابل شیلد دار سیمیا کابل شیلدار سیمیا )

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل شیلد دار
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل شیلد دار
نوع محصولسیم و کابل