دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم سیمیا

سیم سیمیا - مفتولی و افشان

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10

سیم سیمیا

به طور کلی سیم ها به یک یا چند رشته فلزی گفته می شود که این فلز نقش رسانا یا هادی را  داشته و عبور دهنده جریان برق می باشد و روی این رشته ها با یک عایق یا پوشش پلاستیکی پوشانده شده است.

این نوع سیم ها در سه نوع مفتولی ، نیمه افشان و افشان به بازار عرضه شده است که هرکدام با توجه به سطح مقطع های مختلف و نوع هادی دارای کاربری های متفاوتی می باشند.

سیم های مفتولی و نیمه افشان سیمیا در دسته سیم های نصب ثابت قرار می گیرند و از این سیم ها در سیم کشی های داخل تابلوها و برای توزیع کننده های برق استفاده می شود در واقع این سیم ها قابل استفاده در داکت های زمینی ، ماشین آلات و تجهیزات کنترلی است.

هادی در سیم سیمیا مس آنیل شده است که استفاده از آن در لوله ها و زیر گچ مجاز نیست و نوع رسانا در این سیم ها ممکن است مفتولی یا نیمه افشان باشد که سیم نیمه افشان بین سیم های مفتولی و افشان قرار می گیرد و تعداد رشته های آن از سیم افشان کمتر است.

سیم سیمیا دارای رنگ های متفاوت در عایق می باشد که مشتریان می توانند متناسب با کاربردشان رنگ مورد نظرشان را انتخاب نمایند.

سیم سیمیا

سیم سیمیا با هادی افشان یکی از تولیداتی است که برای نصب در وسایل برقی و نیز حفاظت سیستم های روشنایی استفاده می شود و می توان سیم سیمیا با هادی افشان را در داکت های زمینی ، ماشین آلات تابلو های فرمان و زیر و روی گچ بدون محدودیت استفاده کرد.

استفاده از این سیم ها روی سینی های کابل ، کانال ها یا مخازن مجاز نیست ولی در محل هایی که نیاز به انعطاف زیادی داریم از سیم سیمیا با هادی افشان استفاده می شود.

هادی در این نوع سیم افشان مس آنیل شده است و دارای عایق PVC می باشد.

سیم سیمیا

منبع: واحد تحقیقات و توسعه لایت هوم

( سیم سیمیا )

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلسیم افشان | سیم مفتولی
نوع محصولسیم و کابل
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلسیم افشان | سیم مفتولی
نوع محصولسیم و کابل