1
2
3
4
کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا

  • سایز 10x1
  • جهت کنترل تابلوهای فرمان
  • عایق PVC
  • هادی مس آنیل شده
  • کلاس هادی 5
  • ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت
  • تحمل دمای مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد
  • همگام با استانداردهای روز دنیا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا

کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا دارای تنوع بالایی در تعداد سیم بوده و در کابل های کنترل سیمیا از 7 رشته تا 24 رشته با اندازه قطرهای متنوع عرضه شده که همه این مدل ها در سایت لایت هوم قابل دسترس و خریداری است. به این نوع کابل ها کابل فرمان نیز گفته می شود که در واقع برای ارسال فرمان هایی جهت کنترل و دریافت کمیت هایی برای اندازه گیری در محیط های صنعتی مناسب می باشد. قطر رشته در کابل های کنترل از حداقل 1 میلی متر تا حداکثر 2,5 میلی متر بوده و برای سیگنال های با ولتاژ و همچنین جریان پایین و در نتیجه قدرت کم، کاربرد دارد. این کابل از 10 رشته مجزا تشکیل شده است که با روکشی مقاوم پوشیده شده و برای استفاده در محیط های صنعتی مناسب می باشد.

کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا

ویژگی های فنی کابل افشان کنترل سیمیا

کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا دارای قابلیت استفاده برای کنترل تابلوهای فرمان بوده و برای استفاده در تسمه نقاله ها، فضاهای آزاد و دارای جریان مغناطیسی بالا توصیه نمی شود. کابل سیمیا دارای تحمل دمای زیادی می باشد و می تواند از دمای مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد را به خوبی تحمل کرده و برای فضاهایی با دمای خیلی پایین بکار برده نمی شود. سیم و کابل سیمیا دارای استانداردهای جهانی می باشد و با تنوع زیادی و کیفیت بالا دست خریدار را برای انتخاب راحت تر باز گذاشته است. بدنه آن از جنس PVC می باشد که ساختار مقاومی را تشکیل داده و از کابل در مقابل عوامل محیطی و خوردگی و پوسیدگی جلوگیری می کند ولی در نظر داشته باشید که این نوع PVC مقاوم در برابر روغن نمی باشد. هادی آن مسی و آنیل می باشد که مس کلاس 5 بوده و فرآیند آنیل سازی سبب انعطاف بیشتر کابل و جلوگیری از شکنندگی آن شده است. ولتاژ نامی کابل 300 تا 500 ولت می باشد که به مقدار ولتاژ طراحی شده برای کابل گفته شده و می تواند با این مقدار به خوبی جریان الکتریکی را انتقال دهد.

شما می توانید پس از بررسی های لازم و کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا و یا اطلاع از قیمت کابل افشان کنترل 10x1 سیمیا با مراجعه به سایت لایت هوم و یا تماس با بخش فروش ما، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل10x1
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل10x1
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر