1
2
3
4
کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا

  • سایز 7x2,5
  • جهت کنترل تابلوهای فرمان
  • عایق PVC
  • هادی مس آنیل شده
  • کلاس هادی 5
  • ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت
  • تحمل دمای مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد
  • همگام با استانداردهای روز دنیا

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    /10
به دلیل نوسانات شدید قیمت لطفا جهت اطمینان از بروز بودن قیمت، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
شماره تماس:72031 - 021

کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا

کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا دارای قابلیت استفاده در محیط های صنعتی را داشته و این تعداد رشته در سه اندازه مختلف عرضه شده که از حداقل 1 میلی متر تا حداکثر 2,5 میلی متر است و همه این مدل ها در سایت لایت هوم قابل دسترس و خریداری می باشد. این کابل ها به نام کابل فرمان نیز شناخته می شود و برای استفاده در ارسال فرمان هایی جهت کنترل و دریافت کمیت هایی برای اندازه گیری در محیط های صنعتی بکار برده می شود. از این کابل می توانید در سیگنال های با ولتاژها و جریان های پایین استفاده کرده و در نتیجه با قدرت کم کاربرد دارد. تعداد رشته های بکار رفته شده در ورودی و خروجی این کابل ها متفاوت بوده و در کابل های فرمان سیمیا بین 7 تا 24 رشته عرضه شده است.

کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا

ویژگی های فنی کابل افشان کنترل سیمیا

کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا دارای ولتاژ نامی 300 تا 500 ولت است که به مقدار ولتاژ طراحی شده برای کابل گفته می شود. این کابل سیمیا دارای بدنه ای از جنس PVC می باشد که مقاوم در برابر روغن نبوده ولی نسبت به سایر عوامل محیطی مقاوم است و دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود. این کابل قابلیت تحمل دمای بالایی داشته و بین مثبت 5 تا مثبت 40 درجه سانتی گراد را می تواند به خوبی تحمل کند. سیم و کابل سیمیا همراه با استانداردهای جهانی عرضه شده و مقاومت بالایی دارد و در تنوع زیادی نیز عرضه می شود. نوع هادی بکار رفته شده در این کابل از مس آنیل شده می باشد که از کلاس 5 بوده و در طی فرآیند آنیل سازی باعث شده تا انعطاف کابل بیشتر شده و از شکنندگی آن جلوگیری می شود. از کابل کنترل می توانید برای تابلوهای فرمان استفاده کرده و برای استفاده در تسمه نقاله ها، فضاهای آزاد و دارای جریان مغناطیسی بالا توصیه نمی شود و دارای سیم های شماره گذاری شده می باشد که در تنوع بالای تعداد سیم است.

شما می توانید پس از بررسی های لازم و کسب اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص خرید کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا و یا اطلاع از قیمت کابل افشان کنترل 7x2,5 سیمیا با مراجعه به سایت لایت هوم و یا تماس با بخش فروش ما، خرید خود را به راحتی انجام دهید.

کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل7x2,5
کشور سازندهایران
برندسیمیا
نوع سیم و کابلکابل فرمان
سایز سیم و کابل7x2,5
دیدگاه ها
خلاصه

0

(0 دیدگاه)

یک ردیف را برای فیلتر کردن دیدگاه ها انتخاب کنید :

یک دیدگاه بنویسید :

دیدگاه خود را بنویسید :
بله خیر