دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل ترکیبی سیمند کابل

کابل ترکیبی سیمند کابل - دارای سطح مقطع 0.75×2+0.6×2×3 میلیمتر - هادی مس آنیل شده گروه 5 با قابلیت انعطاف پذیری بالا و افشان - عایق PVC - مناسب برای انتقال توام توان الکتریکی و پالس های کنترلی

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل ترکیبی سیمند کابل ابهر

کابل ترکیبی سیمند کابل از انواع سیم و کابل سیمند ابهر است که در ساختمان داخلی آن در واقع یک کابل کواکسیال در کنار دو کابل برق قرار دارد که معمولا برای انتقال تصویر در سیستم های مداربسته از این کابل های مخصوص استفاده می شود در واقع وجود کابل آنتن در کنار دو کابل برق سبب می شود برق مصرفی هر دوربین مداربسته به همراه کابل تصویر مشخص شود بنابراین برق دوربین و کابل تصویر در یک جا قرار دارند و در این حالت شما می توانید منبع تغذیه دوربین ها را در یک نقطه متمرکز قرار دهید. از دیگر ویژگی های کابل ترکیبی قابلیت یکپارچه سازی برق تمامی دوربین های مداربسته است و می توان با محاسبه مقدار کابل مصرفی از منبع تغذیه مناسب استفاده کرد و به دلیل جمع شدن کابل های برق در یک رک می توان از یو پی اس یا برق اضطراری استفاده کرد تا نا امنی سیستم دوربین های مداربسته شما از بین برود.

کابل ترکیبی سیمند کابل دارای سه کابل با هادی مسی می باشد که در این حالت بیشترین بازدهی را خواهد داشت. یکی از مزایای کابل های ترکیبی سهولت کابل کشی در آنهاست و با استفاده از این کابل ها دیگر نیازی به کابل کشی جداگانه برای تغذیه دوربین ها ندارید و این امر به کاهش هزینه های شما کمک می کند. البته کابل های ترکیبی دارای برد کمی هستند و معمولا تا 60 الی 70 متری عملکرد خوبی دارند بنابراین بهتر است در ساختمان های بزرگ استفاده نشوند. کابل ترکیبی سیمند ابهر دارای یک کابل کواکسیال و دو کابل برق است که کابل کواکسیال عمدتا برای انتقال سیگنال و داده در شبکه های مخابراتی استفاده می شود که خودش دارای یک هادی مسی است و با پوششی از جنس پلی اتیلن پوشانده شده است همچنین روی این پوشش یک لایه مسی بافته شده یا اسکرین قرار دارد که کمک می کند میدان های الکتریکی اضافی حذف شوند و در آخر همه این اجزا با پوشش PVC محافظت می شوند.

همانطور که گفته شد در ساختمان داخلی کابل های ترکیبی دو کابل برق با هادی افشان نیز وجود دارند که هرکدام ساختمان ساده ای دارند یعنی یک هادی مسی انعطاف پذیر که دورتا دور آن را یک روکش PVC فراگرفته است و در نهایت تمامی این سه کابل با یک روکش عایق ضخیم پی وی سی پوشانده شده اند که کمک می کند این کابل ها در برابر آسیب ها محافظت شوند.

شما می توانید برای خرید کابل ترکیبی سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت کابل ترکیبی سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل ترکیبی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل ترکیبی

29 کالای مرتبط