دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل مفتولی سیمند کابل

کابل مفتولی سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی مس آنیل شده با خلوص بالا - روکش PVC - ولتاژ نامی بین 300 تا 500 ولت

کابل مفتولی سیمند کابلقیمت هرمتر کابل(تومان)
کابل مفتولی 1.5×2
کابل مفتولی 2.5×2
کابل مفتولی 4×2
کابل مفتولی 6×2
کابل مفتولی 10×2
کابل مفتولی 1.5×3
کابل مفتولی 2.5×3
کابل مفتولی 4×3
کابل مفتولی 6×3
کابل مفتولی 10×3
کابل مفتولی 1.5×4
کابل مفتولی 2.5×4
کابل مفتولی 4×4
کابل مفتولی 6×4
کابل مفتولی 10×4
کابل مفتولی 2.5×5
کابل مفتولی 4×5
کابل مفتولی 6×5
کابل مفتولی 10×5

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل مفتولی سیمند کابل

امروزه برای انتقال جریان الکتریکی از انواع سیم و کابل استفاده می شود که کابل مفتولی یا کابل خشک یکی از آنهاست که دارای هادی مسی بدون انعطاف پذیری می باشد بنابراین از این کابل ها در جاهایی که نیاز به حرکت و پیچش کابل نداریم می توان استفاده کرد. کابل های نصب ثابت یا کابل مفتولی سیمند کابل دارای هادی مسی از نوع آنیل شده گروه 1 است که مطابق استانداردهای روز ساخته می شوند و عایق روی این سیم ها آمیزه ای از PVC نوع C است که کابل را در برابر آسیب ها و صدمات مکانیکی حفظ می کند و مانع از انتقال جریان الکتریکی به خارج از کابل می شود. کابل مفتولی سیمند کابل برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان مناسب است و می توان آن ها را در محیط های خشک، مرطوب، مکان های باز و بسته و در آجرکاری و بتن استفاده کرد البته به کار بردن این کابل ها در بتن فشرده یا مستقیما در زیر زمین مجاز نیست.

کابل مفتولی سیمند کابل ابهر که از انواع سیم و کابل سیمند کابل می باشد دارای هادی مسی با مس آنیل شده گروه 1 یا گروه 2 است که گروه 1 در واقع کابل هایی با هادی های تک مفتولی هستند و گروه 2 مربوط به کابل هایی با رشته های هادی تابیده شده منظم هستند که روی آنها را روکشی از پی وی سی فرا می گیرد و این روکش می تواند رنگ های مختلفی داشته باشد. از آنجا که کابل مفتولی کابل خشک یا کابل زمینی نیز نامیده می شود داخل زمین و در جاهایی که نیاز به نصب ثابت داریم و قرار نیست کابل پیچش و خمشی داشته باشد از این محصول استفاده می شود. ولتاژ نامی در این کابل بین 300 تا 500 است و آزمون ولتاژ آن در 2000 ولت انجام شده است.

کابل خشک سیمند ابهر در زیر یا روی گچ، روی دیوارهای آجری و بتنی و در محیط های خشک و مرطوب به کار می رود اما به کارگیری این محصول در بتن فشرده یا مسلح مناسب نیست همچنین اگر قرار باشد از این کابل ها در تاسیسات خارجی استفاده شود فقط در صورتی این امر مجاز است که کابل در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد. شما می توانید در صورت نیاز به خرید کابل مفتولی سیمند کابل و یا جهت اطلاع از قیمت کابل سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات لازم محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مفتولی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مفتولی

29 کالای مرتبط