دیدن عکس در اندازه بزرگ

سیم مخابراتی سیمند کابل

سیم مخابراتی سیمند کابل - قابل استفاده جهت توزیع خطوط مخابراتی و ایجاد ارتباط بین تجهیزات تلفنی - هادی مس آنیل شده - سیم مخابراتی با سطح مقطع 0.60×2×1

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

سیم رانژه سیمند کابل

سیم مخابراتی سیمند کابل که از انواع سیم و کابل سیمند کابل است دارای هادی از جنس مس آنیل شده تک مفتولی قلع اندود می باشد که دارای عایق PVC با کیفیت بسیار بالا است همچنین ساختمان این سیم به گونه ای است که رشته ها به صورت زوج یا سه تایی به هم تابیده شده اند. این سیم ها برای توزیع خطوط مخابراتی و ارتباط بین تجهیزات تلفنی مورد استفاده قرار می گیرند. سیم های رانژه زوج سیم هایی هستند که برای برقراری ارتباط بین قسمت های مختلف کافوها، مراکز تلفن خودکار، سیم کشی تاسیسات تلفن، داخل ساختمان ها و غیره به طور آزاد یا داخل لوله به کار می رود در واقع وظیفه اصلی این سیم ها توزیع خطوط مخابراتی است.

سیم مخابراتی سیمند کابل از جفت شدن دو سیم نازک مسی تشکیل شده است که به یکدیگر پیچ خورده اند و از این سیم ها در خطوط تلفن و یا آیفون همچنین ارتباط بین تجهیزات تلفنی خصوصا MDF استفاده می شود. در ساختمان داخلی این سیم ها هادی از جنس مس آنیل شده تک مفتولی است و عایق آمیزه ای از PVC با کیفیت بالا است که سیم را در برابر آسیب های محیطی و صدمات مکانیکی محافظت می کند. رنگ بندی عایق سیم های مخابراتی برای زوج ها سفید و مشکی و برای سه تایی ها سفید و مشکی و سبز است همچنین رشته ها به صورت زوج یا سه تایی با طول تاب 30 میلی متر به هم تابیده شده اند. سیم مخابراتی یا سیم تلفن باید از کیفیت مناسب و مواد اولیه خوب ساخته شده باشد زیرا کم بودن کیفیت می تواند در اتصال و مکالمات شما مشکل ایجاد کند و همین باعث افت سرعت شود.

سیم رانژه سیمند کابل ابهر مطابق با استانداردهای VDE 0815 و مشخصات شرکت مخابرات ایران ساخته شده است وجود هادی مسی در این سیم ها سبب می شود انتقال اطلاعات با سرعت بالا انجام شود البته باید توجه کنید در زمان خرید سیم مخابراتی سیمند کابل حتما از مس خلوص بالا در ساخت هادی استفاده شده باشد تا انتقال اطلاعات با مشکل مواجه نشود. برای خرید و اطلاع از قیمت سیم تلفن سیمند کابل ابهر به فروشگاه لایت هوم مراجعه نمایید و با کسب اطلاعات و با اطمینان محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم زوجی مخابراتی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلسیم زوجی مخابراتی

29 کالای مرتبط