سوپر تخفیفی های لایت هوم
دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل کانسانتریک سیمند کابل ساده و آرموردار

کابل کانسانتریک سیمند کابل یا کابل دارای هادی هم مرکز - هادی از جنس مس آنیل شده با روکش PVC - دارای چند رشته بهم تابیده شده با روکشی از پی وی سی اکسترود یا نواری

کابل کانستریک سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
کابل کانسانتریک 6+6×1
کابل کانسانتریک 10+10×1
کابل کانسانتریک 6+6×3
کابل کانسانتریک 10+10×3
کابل کانسانتریک 1.5+1.5×3
کابل کانسانتریک 1.5+1.5×4
کابل کانسانتریک 1.5+1.5×5
کابل کانسانتریک آرمور با عایق XLPE سایز 25+50×3

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل کانسانتریک سیمند کابل

کابل کانسنتریک سیمند کابل یا کابل دارای هادی هم مرکز از انواع سیم و کابل فشار قوی ساخت سیمند کابل هستند که برای توزیع برق نیروگاه ها، کنتور برق منازل، روشنایی خیابان ها و به طور کلی جهت انتقال پالس های کنترلی در جاهایی که حفاظت الکتریکی و مکانیکی بیشتری نیاز باشد به کار می رود همچنین این محصولات را می توان در فضای باز، زیرخاک، درون آب، داخل ساختمان و داخل کانال های کابل کشی نصب و استفاده کرد. در کابل های دارای هادی هم مرکز جنس هادی از مس آنیل شده گروه 1 (تک مفتولی) یا مس آنیل شده گروه 2 (رشته های تابیده شده منظم) می باشد که مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده اند همچنین روی این هادی ها با روکش پی وی سی از نوع PVC A پوشانده شده است که کمک می کند کابل در برابر آسیب ها محافظت گردد.

در ساختمان داخلی کابل کانسنتریک که از انواع سیم و کابل سیمند کابل می باشد رشته ها به صورن چندتایی به هم تابیده اند و روی آنها را ابتدا یک روکش میانی از جنس پی وی سی اکسترود شده به صورت نواری یا عرضی پوشانده است و در نهایت روی این لایه میانی آمیزه ای از پی وی سی به عنوان پوشش نهایی قرار می گیرد. در ساختمان داخلی این کابل قوی جنس هادی مسی است و این امر کمک می کند انتقال جریان الکتریکی با کیفیت و رسانایی بالایی انجام شود البته باید توجه داشته باشید که از مس خلوص بالا استفاده شود. این کابل ها دارای دو مدل ساده و آرموردار هستند که نوع آرموردار علاوه بر پوشش پی وی سی دارای لایه ای هستند که این لایه می تواند از جنس مفتول مسی یا نوار فولادی گالوانیزه یا آلومینیوم باشد که کابل را در برابر تنش ها، آسیب ها، ضرب دیدگی ها و فشارهای مکانیکی خارجی محافظت می کند. از کابل آرموردار کانسنتریک سیمند می توان در فضاهای باز، درون آب، زیر خاک و به طور کلی هرجایی که ممکن است کابل در معرض آسیب های بیرونی باشد استفاده کرد.

در کابل دارای هادی هم مرکز سیمند ابهر اگر هادی تک رشته ای باشد یعنی همان گروه 1 در این حالت به صورت مستقیم روی عایق قرار می گیرد و اگر هادی چند رشته ای باشد ابتدا روی آنها یک روکش میانی می آید و سپس پوشش نهایی و در صورتی که کابل آرموردار باشد یک لایه انتهایی به این موارد اضافه می شود. شما می توانید برای خرید کابل کانسانتریک سیمند کابل و یا اطلاع از قیمت کابل کانسنتریک با هادی هم محور سیمند کابل به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل کانسانتریک
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل کانسانتریک

29 کالای مرتبط