دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل نیمه افشان آرموردار آلومینیومی با عایق XLPE سیمند کابل

کابل نیمه افشان آرموردار آلومینیومی با نوار کوپلیمر سیمند کابل ابهر - دارای سطح مقطع 185×4 میلیمتر - هادی نیمه افشان با انعطاف پذیری متوسط - جنس هادی آلومینیوم - دارای دو مدل با نوار کوپلیمر یا نوار گالوانیزه آلومینیومی قابل انتخاب توسط مشتری - عایق نوع XLPE

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل نیمه افشان آرموردار آلومینیومی سیمند کابل

کابل نیمه افشان آرموردار آلومینیومی سیمند از انواع کابل های قدرت سیم و کابل سیمند ابهر می باشد که دارای نوار کوپلیمر یا نوار گالوانیزه همچنین عایق XLPE است در ساختمان داخلی این کابل هادی از جنس آلومینیوم است که برتری ها و نارسانایی هایی نسبت به مس دارد به طور مثال قدرت رسانایی جریان الکتریکی در کابل با هادی مسی بیشتر از کابل با هادی آلومینیومی است ولی در عین حال آلومینیوم چگالی کمتری دارد. این کابل هادی نیمه افشان دارد یعنی نه به اندازه کابل افشان انعطاف پذیری بالایی دارد و نه به اندازه کابل مفتولی خشک است همچنین این محصول می تواند دارای نوار کوپلیمر یا نوار گالوانیزه آلومینیومی باشد و جنس عایق XLPE است که این عایق در واقع از پلی اتیلن ساخته می شود و مقاومت عایقی بیشتر، دوام بالاتر و استحکام بیشتری نسبت به سایش و مواد شیمیایی دارد البته باید توجه داشت که این مواد عایقی انعطاف پذیری کمی دارند.

کابل نیمه افشان آرموردار آلومینیومی دارای یک لایه یا بخشی برای افزایش استحکام مکانیکی است که این لایه معمولا از جنس نوار فولادی گالوانیزه، آلومینیوم یا غیره می باشد می تواند کابل را در برابر تنش ها، ضرب دیدگی و فشارهای مکانیکی خارجی محافظت کند به همین دلیل این کابل ها زره دار یا مسلط نامیده می شوند و قابلیت نصب در هر جایی که کابل در معرض نیروهای خارجی و آسیب های محیطی است را دارند. در کابل نیمه افشان آرموردار هادی آلومینیومی است و نحوه قرارگیری رشته ها به این صورت است که چند رشته به هم تابیده می شوند و روی آنها با روکش پی وی سی اکسترود شده پوشانده می شود. در این کابل آرمور وجود دارد که از سیم یا نوارهای فولادی گالوانیزه به عنوان زره استفاده می شود و در نهایت یک روکش pvc تمامی این اجزا را در بر می گیرد. کابل های مسلح را می توان در زیر خاک، درون آب، داخل ساختمان، کانال های کابل کشی و به طور کلی هنگامی که حفاظت مکانیکی بیشتر نیاز است و یا در زمان نصب و به کار گیری کابلی که نیاز به استقامت کششی بالایی دارد می توان از این کابل آرموردار استفاده کرد.

کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل دارای لایه ای محافظتی است که می تواند در زیر زمین به کار رود و کابل را از فشارها حفظ می کند و کمک می کند میدان های مغناطیسی اثری روی کابل نداشته باشد. شما می توانید برای خرید کابل نیمه افشان آرموردار آلومینیومی با نوار کوپلیمر XLPE و یا اطلاع از قیمت کابل نیمه افشان آرمودار آلومینیومی با نوار گالوانیزه سیمند کابل به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل خودنگه دار
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل خودنگه دار

29 کالای مرتبط