دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل جوش سیمند کابل

کابل جوش سیمند کابل ابهر - کابل مخصوص جوشکاری با قوس الکتریکی - دارای هادی از نوع مس آنیل شده - سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی افشان

کابل جوش سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
کابل جوش 25×1
کابل جوش 35×1
کابل جوش 50×1
کابل جوش 70×1

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل جوش سیمند کابل

کابل جوش سیمند ابهر از انواع سیم و کابل سیمند ابهر است که برای جوشکاری با قوس الکتریکی مناسب است و در ساختمان داخلی آن مس آنیل شده به کار رفته است که قدرت انتقال الکتریکی بالایی دارد و نواری پلی استری روی هادی را می پوشاند همچنین عایق این کار پوششی از جنس TPR با استحکام کششی بالا است و در ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد. کابل جوشکاری با قوس الکتریکی سیمند کابل که مخصوص جوشکاری است ولتاژ نامی ندارد. و هادی آن مس آنیل شده است و جداکننده ای از جنس نوار پلی استری دارد که روی هادی را می پوشاند همچنین عایق این کابل آمیزه ای از TPR با حداقل استحکام کششی 5/12 نیوتن بر میلی متر مربع است و مطابق با استانداردهای روز دنیا ساخته شده است.

کابل جوش سیمند کابل محصولی است که برای انتقال جریان از ماشین به انبرهای جوشکاری استفاده می شود، این کابل ها قابلیت جوشکاری دارند و از سیم های مسی ساخته شده اند که توسط عایقی از جنس پی وی سی پوشانده می شوند تا هم در برابر صدمات و آسیب های مکانیکی مقاوم باشند و هم از انتقال جریان الکتریکی به بیرون کابل جلوگیری شود. هادی این کابل ها افشان است یعنی انعطاف پذیری بالایی دارد بنابراین شما به راحتی می توانید بدون ایجاد شکنندگی از این کابل جهت جوشکاری با قوس الکتریکی استفاده نمایید. کابل جوشکاری سیمند دارای چهار سطح مقطع 25×1، 35×1، 50×1 و 70×1 میلیمتر می باشد و شما می توانید در زمان خرید کابل جوش سیمند ابهر یکی از این اندازه ها را انتخاب کنید. برای خرید و اطلاع از قیمت به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل جوش
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل جوش

29 کالای مرتبط