دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل مخابراتی هوایی سیمند با هادی CCAM

کابل مخابراتی هوایی سیمند ابهر - دارای هادی CCAM - مناسب جهت نصب بیرون ساختمان در شبکه های تلفنی و مخابراتی - دارای هادی از جنس مس آنیل شده

کابل مخابراتی هوایی سیمند کابلقیمت هر متر کابل(تومان)
کابل مخابراتی هوایی با هادی CCAM سایز 0.60×2×2
کابل مخابراتی هوایی با هادی CCAM سایز 0.60×2×4
کابل مخابراتی هوایی با هادی CCAM سایز 0.60×2×6
کابل مخابراتی هوایی با هادی CCAM سایز 0.60×2×10

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل مخابراتی هوایی با هادی CCAM سیمند کابل

کابل مخابراتی هوایی با هادی CCAM از انواع سیم و کابل سیمند کابل ابهر می باشد که با نام کابل تلفنی سیمند نیز شناخته می شود، این کابل مخابراتی از کابل های پر کاربرد است و در دو نوع هوایی و هوایی با هادی CCAM تولید شده و به بازار عرضه می شود که هرکدام کاربری متفاوتی دارند. این دو مدل فقظ به لحاظ نوع مفتول که در هادی به کار رفته است متفاوت هستند به طور مثال در مدل ccam هادی مفتولی آلیاژی است از سه فلز مس، آلومینیوم و منیزیم که به دلیل داشتن وزن کمتر و صرفه اقتصادی بیشتر گزینه مناسبی برای کابل های مخابراتی می باشد. کابل مخابراتی هوایی سیمند اگر از نوع تلفنی مخصوص بیرون ساختمان باشد می توان از آن به شکل کابل های اولیه و ثانویه در شبکه های تلفن محلی، مخابرات راه آهن و واحدهای صنعتی استفاده کرد همچنین هادی این نوع از کابل ها مس آنیل شده مفتولی است و عایق آن آمیزه ای پلی اتیلنی با چگالی بالا می باشد و روی رشته های کابل نوار پلی استر به صورت طولی و عرضی با همپوشانی کافی قرار گرفته اند.

کابل مخابراتی هوایی سیمند کابل با هادی CCAM در واقع دارای هادی مسی خالص نیست و ماده ccam به عنوان هادی این کابل استفاده شده است که در کابل های مخابراتی و کواکسیال بیشترین کابرد را دارد در واقع این آلیاژ به دلیل وزن کمتر و صرفه اقتصادی بیشتر و همچنین کیفیت مطلوب در انتقال صوت و تصویر مورد توجه متخصصین قرار گرفته است البته لازم به ذکر است که از آلیاژ ccam در مناطق با رطوبت بالا استفاده نمی شود.

کابل مخابراتی هوایی سیمند کابل یک محیط انتقال سیگنال است که معمولا این انتقال بر اساس رفت و آمد امواج انجام می شود و کابل های هوایی به علت هزینه پایین اجرایی، امکان تعمیر و نگهداری راحت تر و هر لحظه در دسترس بودن بیشتر از کابل های مخابراتی هوایی مورد استفاده قرار گرفته اند. کابل های هوایی دارای روکش مستحکم جهت مقاوم سازی کابل در برابر بارندگی و نور خورشید می باشند و معمولا به رنگ مشکی تولید می شوند همچنین هادی در این کابل ها مسی و مفتولی است یعنی خمش کمتری دارد. شما می توانید برای خرید کابل مخابراتی هوایی با هادی ccam سیمند و یا اطلاع از قیمت کابل زوجی هوایی سیمند با هادی CCAM و اطلاع از سایزهای کابل تلفنی هوایی سیمند به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مخابراتی
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل مخابراتی

29 کالای مرتبط