دیدن عکس در اندازه بزرگ

کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل

کابل نیمه افشان آرموردار - دارای سطح مقطع های مختلف قابل انتخاب توسط مشتری - هادی مسی نیمه افشان با انعطاف پذیری متوسط - در دو نوع ساده با عایق PVC و عایق XLPE

کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل (ساده و XLPE)قیمت هر متر کابل(تومان)
کابل نیمه افشان آرموردار 2.5×3
کابل نیمه افشان آرموردار 2.5×5
کابل نیمه افشان آرموردار 6×4
کابل نیمه افشان آرموردار 70/35×3
کابل نیمه افشان آرموردار 10×4
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 1.5×3
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 10×3
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 10×5
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 16×5
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 35×1
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 50×1
کابل نیمه افشان آرموردار XLPE سایز 25×5

اطلاعات بیشتر

امتیاز کارشناسان لایت هوم به کیفیت این محصول  >>    9.2/10

کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل

کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل از انواع سیم و کابل سیمند ابهر می باشد که در ساختار آن لایه یا بخشی برای افزایش استحکام مکانیکی به کار رفته است که این لایه معمولا از جنس نوار فولادی گالوانیزه، آلومینیوم یا غیره می باشد می تواند کابل را در برابر تنش ها، ضرب دیدگی و فشارهای مکانیکی خارجی محافظت کند به همین دلیل این کابل ها زره دار یا مسلط نامیده می شوند و قابلیت نصب در هر جایی که کابل در معرض نیروهای خارجی و آسیب های محیطی است را دارند. این کابل دارای هادی مسی نیمه افشان است یعنی نه به اندازه کابل افشان انعطاف پذیری بالایی دارد و نه به اندازه کابل مفتولی خشک است. کابل آرموردار نیمه افشان سیمند دارای دو مدل با عایق ساده و عایق XLPE است که شما می توانید در زمان خرید یکی از این عایق ها را انتخاب کنید.

در کابل نیمه افشان آرموردار نحوه قرارگیری رشته ها به این صورت است که چند رشته به هم تابیده می شوند و روی آنها با روکش پی وی سی اکسترود شده پوشانده می شود. در این کابل زره یا آرمور وجود دارد که در کابل های تک رشته این زره از سیم غیر آهنی تشکیل شده است و در کابل چند رشته از سیم یا نوارهای فولادی گالوانیزه به عنوان زره استفاده می شود که معمولا روی روکش میانی قرار می گیرند و در نهایت یک روکش pvc تمامی این اجزا را در بر می گیرد. کابل های مسلح را می توان در زیر خاک، درون آب، داخل ساختمان، کانال های کابل کشی و به طور کلی هنگامی که حفاظت مکانیکی بیشتر نیاز است و یا در زمان نصب و به کار گیری کابلی که نیاز به استقامت کششی بالایی دارد می توان از این کابل آرموردار استفاده کرد.

کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل دارای لایه ای محافظتی است که می تواند در زیر زمین به کار رود و کابل را از فشارها حفظ می کند و کمک می کند میدان های مغناطیسی اثری روی کابل نداشته باشد به طور مثال کابل هایی که قرار است برای انتقال برق فشار قوی از زیرزمین استفاده شوند در این حالت کابل زره دار گزینه مناسبی است. شما می توانید برای خرید کابل نیمه افشان آرموردار سیمند و یا اطلاع از قیمت کابل نیمه افشان آرموردار سیمند کابل به لایت هوم مراجعه نمایید.

کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل نیمه افشان آرموردار
کشور سازندهایران
برندسیمند کابل
نوع سیم و کابلکابل نیمه افشان آرموردار

29 کالای مرتبط